Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25-35 Kozotti nok,Nektek is...

25-35 Kozotti nok,Nektek is allasinterjun "turkalnak" a mehetekbe? Jart mar igy barki mas,ugye nem csak en?

Figyelt kérdés

27 leszek es amikor ugy alakul,hogy munkahely valtas akkor 24-tol eddig illetve gondolom meg jo par evig vajkalnak a mehembe a munkaadok.. Jo hogy nem fekszik be az àgyunkba..


Normalis tapasztalatom is van: ott pozitivan csaladbaratan alltak hozza, es nekialltak szuleszteni,hogy ideje szulnom.. De ez meg nem volt olyan gaz igy normal tapasztalatnak irtam.


Rossz: volt,ahol csak egyedulallo,rokon es baratok nelkuli, elettelen bàbot akartak felvenni..


Lenyeg: en sose hozom fel a temat,de az interjuzato imad turkalni a nok nemi szerveben. Mas volt hasonlo szituban?


Volt jo es volt rossz tapasztalatom is.

Ettol fuggetlen egy no ha minden adott es akar szulni akkor fog is es pont lesz*ja h tetszik e valakinek, ha meg nem akar akkor se fog ha a sajat fonoke szol hogy Gizi..ideje szulni,mert 27 vagy...



2023. jan. 19. 23:32
 61/99 A kérdező kommentje:
#60 nem ertem mit rinyalsz itt minek olvasod ha nem tetszik,minek tiprodsz itt..
2023. jan. 24. 17:02
 62/99 anonim ***** válasza:
62%

#61: csak láttam a hisztidet, már többen leírtuk, miért erdekli a munkaadót, hogy varhatoan mekkora lesz a rendelkezesreállásod.

Gondolom neked semmtetszene, ha egyszer csak bejelentené a főnök, hogy most 2 évig nem kapsz fizetést, de az adóidat be kell fizetned magad után, de kötelező a cégnél maradnod.

Na keb ilyen a másik oldal. Üdv, egy 100-as IQ feletti alkalmazott.

2023. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 A kérdező kommentje:

Ne aggodj max 100,001 az az iq. Es max a nok lapja cafe-ba toltotted ki vagy anyukad nyugtatott meg esetleg a gyerekorvosod...Ne aggodj pistike van az 100. Nyugi.


Baromira nem a te hiszteriadra voltam kivancsi es magasrol teszek a """masik oldalra""" mivel en az alkalmazottakat kerdezem akik nok. Es nem csak testi jegyeikben.. Hanem teljesen nok.

2023. jan. 24. 19:21
 64/99 A kérdező kommentje:
Tehat aki a sajat szemszogebol mint alkalmazott tudna velemenyezni es nem itt vergodni hogy neki nem tetszik ez a kerdes egy hiszti stb. Az lapozzon tovabb, legyen mar annyi esze: ha nem erdekel es panaszkodasnak tartod NE olvasd.
2023. jan. 24. 19:22
 65/99 anonim ***** válasza:
81%

#63: ez ugyanolyan kaliberű kérdés, minthogy vállalsz-e külföldre utazást, vagy éjszakai ügyeletet.

A munkabeosztáshoz szükséges. Értem én hogy a méhkirálynő Karennek jogai vannak, de a munkaszerződés két fél között jön létre.

2023. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
23%
62-es, ha anyuka elmegy szülni, a munkaadónak nem kell utána fizetnie.
2023. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
100%
65: nem lehet összehasonlítani a kettőt. Attól, hogy az embernek gyereke van, tud vállalni éjszakai ügyeletet, túlórát, külföldi utazást. Nekem kettő van, mindet csinálom.
2023. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 A kérdező kommentje:

Ez az! Az idosebb hozzatartozoim is 1 illetve 2 gyerekkel komplett karriereket huztak fel,mellette vallalkoztak, noket. Az egesz szitu amiatt zavar: hogy azok miatt szivunk akik a gyerekek moge bujva minden elol menekulni akarnak,legfokepp a munka elol.. Emiatt pedig sokszor azok vannak brutalisan nagy hatranyban akik ossze tudjak es akarjak hangolni: a gyereket a munkavallalassal!


Mert 3bol 2no az minimum a gyerek 10 eves koraig amoge bujik hogy "beteg a gyerek" pedig tenyleg nem tudogyulladasa van..hanem 2-t kohogott reggel: inkabb rohan vele a gyerekdokihoz csak vegre HAD vegye ki ismet a gyerekes tappenzt ugy hogy legutobb ugyanezt 3 hete bejatszotta.


Foleg a teli idoszakban!


Es baromi sok ilyen van.. Emiatt szivnak a tobbiek. :(

2023. jan. 24. 22:31
 69/99 A kérdező kommentje:
Nőként* nem nőket :D elirtam !!
2023. jan. 24. 22:32
 70/99 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legutóbb ezt mondták: Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy a mi cégünknél van egy szabályzat, hogy a GYES-ről mindig visszavesszük a kismamát. Erre azt mondtam, hogy ez de tök jó, csak kár, hogy én már nem tervezek szülni többet.

Szerintem ezt sem kellett volna, de ez van. Ha rákérdeznek, mond azt, hogy nem akarsz szülni, kész. Ha meg mégis terhes leszel, hát bocsi. Arra már végképp nem kötelezhet, hogy elvetesd.

Szerintem ne kapd fel ezen annyira. Elvileg törvénytelen, nem kérdezhetik meg. Ha mégis megteszik, akkor meg nyugodtan hazudj. Semmi garancia nincs arra, hogy esetleg a pályakezdő vagy a 200 km-ről ingázó, vagy bármelyik másik jelentkező onnan fog nyugdíjba menni. Alkalmazottak jönnek-mennek. Ezt el kell fogadniuk. Amúgy kis magyar céget rendesen padlóra küldheti a dolog, ha van mondjuk 5 alkalmazottja, és abból 3 elmegy szülni. Szóval náluk még meg is értem a dolgot. Inkább nagy cégekhez jelentkezz.

2023. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!