Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem újítottak velem szerződ...

Ha nem újítottak velem szerződést az igazából egyenlő a lórugással? Következő állásinterjún majd Magyarázkodhatok emiatt, vagy nem fontos?

Figyelt kérdés

Igazából szakmai gyakorlatomon túl ez az volt első munkahelyem… Gyár és sima operátor voltam.


Budapest viszonylag jó részen volt, volt ingyenes buszjárat a településemre, a fizuval és a munkakörülményekkel meg voltam elégedve… 1.5 évet voltam ott a próbaidővel együtt, szinte soha nem hiányoztam, de most ebben a hónapban betegség miatt csak 4 napot voltam bent. Ma amikor bementem mondták, hogy nem újítottak velem szerződést, szóval holnap már nem kell mennem.


Emiatt nehéz lesz majd új munkát találnom, vagy nem fognak rákérdezni ennek az okára?



2023. jan. 30. 11:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Kirúgással*
2023. jan. 30. 11:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz, aki rá fog kérdezni, de nem kell magyarázkodnod. Nem kirúgtak, szimplán lejárt a határozott idejű szerződésed, és kész.
2023. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ascelpius ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes írja szimplán lejárt a szerződésed nincs miért magyarázkodni.
2023. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Elhiszem, hogy neked úgy esett.😀
2023. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!