Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért teszi ezt a kormány...

Miért teszi ezt a kormány azokkal a dolgozókkal akik az országot alapvetően működtetik, és a cikkben az oktatás és eü meg sincs említva? link

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 30. 11:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megtehetik velük. Láttál már kormánytisztivselőket sztrájkolni, felállni a saját jogaikért vagy megélhetésükért? Eleve olyan ember megy ilyen helyre doglozni, aki vagy rendkívül kiszolgáltatott, vagy rendkívül képlékeny és bármit lenyel. Ha 10 évig nem emelnek neki egy ft-ot sem a fizetésén, akkor is ledolgozza ott a következő 10 évet. Nincsenek meg azok a képességei, hogy kilépjen az álló vízből és nem is akar onnan kilépni.
2023. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert le lehet tagadni meg bagótelizálni ugyanúgy dolgoznak tovább.
2023. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig bejárnak melózni addig nincs mit tenni, nem is kell...

Jauvanazugy!


Szánt a traktor, teli az ól, felcsuton a gól, Lölő nem pór!

2023. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az országot működtetik, hanem a NERt. A kettő között sajnos nincs átfedés.


Nem fizetést kell nekik emelni, hanem egy tollvonással kirúgni a felét, hiszen úgysem csinálnak semmit.

2023. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem is olvastátok el a cikket

benne vannak a tb ügyintézők, a postások a máv volán dolgozók stb ők nem a ner kiszolgálói

2023. jan. 30. 13:43
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért olvasunk cikket, hogy tudjuk mit kell válaszolni.
2023. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
:D
2023. jan. 30. 13:52
 8/21 NTBS ***** válasza:
33%
Mert megtehetik. Nézd az itteni válaszokat. Nem akarnak többet. Én tanár vagyok. Ha sztrájkolnék kivel tolok ki? Magammal, a gyerekekkel, szülőkkel. Nem a döntéshozóknak okozok nehézséget.
2023. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam postánál a posta egy olyan munkahely ahova mindig tárt karokkal várják az embert többször volt hogy kiléptek és visszajöttek ugyanazok. Jobb mint a közmunka vagy a parkolóellenőr.
2023. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja.. Ilyen a magyar felfogás...


Tudod van a népdal is, "én elmentem a vásárba fél pénzzel, kárikittyom édes tyúkom mégis van egy fél pénzem.."


Szóval mindegy mennyiért, de úgyis menni fognak, na ilyen a magyar, ne tessék csodálkozni...

2023. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!