Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan home office munka,...

Van olyan home office munka, állás, ami jó lehet? ájálani? Mik az elvárások egy ilyen munkahelynél? Hogy lehet az ilyen helyekre be kerülni? Milyen végzettség kell az adott munkakörhöz amit te tudnál ajánlani?

A te munkahelyenden mi a legnehezebb és a legkönnyebb home office munkakör és milyen végzettség kell hozzá?

2023. febr. 3. 17:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Tudsz olyat ajánlani?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
IT szektor, közgazdász pozíciók
2023. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
+ ügyfélszolgálati munkakörök
2023. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ügyfélszolgálati munkakörhoz milyen végzettség az elvárás?
2023. febr. 3. 17:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálati munkakörnél a gondolatok érthető megfogalmazása írásban alapkövetelmény, illetőleg az ékezetek használatának ismerete is...
2023. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudsz olyan állást ajánlani?
2023. febr. 3. 17:26
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk az ugyfelszolgalatos nem a jo allasok koze tartozik, es a fizetestol se fogsz hasraesni.
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem.

Mennyi az átlagos fizetés?

2023. febr. 3. 17:28
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, könyörgöm, írd már be a google-ba! Mindent megtalálsz.
2023. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Hómofiszolni akar, közben egy futószalag mellé több gógyi kell...
2023. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3