Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam egy telefonhívást és...

Kaptam egy telefonhívást és munkát ajánlottak. Call Center operátor állás home office munkalehetőséggel. Az illető bemutatkozott nekem, és email címemre a szükséges mellékleteket elküldte . (script stb. ) Honnan tudta az én email címemet ?

Figyelt kérdés
Kérte hogy szkenneljem le a szükséges iratokat a munkajelentkezéshez. Valószínűleg az ő saját email címét adta meg. Naivan le szkenneltem az iratokat és elküldtem emailen Meghatározta az időpontot hogy keres majd a Hr -es telefonon és megírjuk a munkaszerződést. Ez nem történt meg. Nem lehet hogy visszaélnek az adataimmal? Megváltozott munkaképességű vagyok, arra gondolok hogy bejelent hogy foglalkoztat a pénzben támogatásért az államtól. Nagyon naiv voltam ,hogy lesz munkám (: Vagy ez engem valahogy tud károsan érinteni ?

2023. febr. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a kifejezésért, de úgy átb*sztak, mint sz*rt a palánkon. Hogy vissza tudnak-e élni a személyes adataiddal és az irataid másolatával? Ennek módjait reggelig sorolhatnám.
2023. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos át lettél verve.
2023. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
at vagy baszva
2023. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt csinálták a balpártok is.

Jelentsd be a rendőrségen, továbbküldéssel, lakossági bejelentéssel.

Durvára kemény visszaéléseknek adtál utat.

Eleve, hogy nem jártál utána, honnan tudják az emailedet, létezik-e a cég, amelyiktől állítólag megkerestek. Honnan tudhatták, hogy munkát keresel, stb.

Jelentsd fel, azzal is megelőzve, ha bármit elkövetnek a nevedben, ne téged vegyenek elő a hatóságok. Márpedig bűncselekményt követnek el, abban biztos lehetsz.

2023. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!