Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő villamosmérnökként,...

Pályakezdő villamosmérnökként, másfél év gyakornoki tapasztalattal mekkora bérigényt adhatnék meg?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Tudástól, releváns szakmai tapasztalat és munkahelytől függően nettó 300-400 között.
2023. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Nettó bérigényt sosem adunk meg. Komolytalan, ráadásul a munkáltatód sem tudja mennyi adókedvezményed van egy bértárgyalás során.

Ettől függetlenül a számok rendben vannak amit az első írt.

Br 600-ig simán mehetsz, ha szerencséd van akár többet is kaphatsz pl beágy fejlesztőként.

2023. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

2021 nyáron br. 450 ezret ajánlottak egy multinál.

Ez akkor volt nettó 300 ezer.

Azóta volt egy óriási infláció, óvatos költekezéssel is simán elmehet havi 150 ezer megélhetésre, illetve csak az albérlet is kb. 150 ezer már...

Br. 500 alá biztosan nem adnék, de egy jó multinál szerintem a br. 550-600 ezret is megkaphatod, de ahhoz tényleg kell valamit villantani.

2023. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2020-ban bruttó 480-nal kezdtem egy multinál. 2021-ben váltottam bruttó 735-tel egy másikhoz szintén kezdő pozícióba, amit sajnáltam, mert az interjú, a fizetés és a feladatkör-leírás alapján komolyabb feladatokra számítottam. (Azóta már nem multinál dolgozom, egy időre elegem lett belőlük.)


Ezek alapján én azt mondanám bruttó 650-750 között kérj.

2023. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!