Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka ingyenes szállással,...

Munka ingyenes szállással, mire készüljek?

Figyelt kérdés

Sajnos ahol élek a közelben nincs sok munkalehetőség, ami van oda meg vagy a rossz bejárás vagy más miatt nem tudok menni, vagy nem is válaszolnak, de most nem ezt szeretném részletezni.


Épp ezért gondolkoztam azon, hogy akkor inkább olyan helyet keresek, ami "kicsit" messzebb van pár megyével és van ingyenes szállás (egyedül lennék egy saját szobában).


Heti kifizetés lenne, tehát a kevés pénzem ami van, abból addig kihúznám kajára meg egyebekre.


Na persze nem biztos, hogy felvesznek oda, pályakezdő is vagyok, és már Budapestre meg környékére elutazni sem túl olcsó nekem, de nincs jobb ötletem, meg kell próbálni.


Igazából nem is kérdésem lenne, hanem csak tanácsokat szeretnék kérni, mi az amire figyeljek, mit ne felejtsek el stb... esetleg saját tapasztalatokat is írhattok.


Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki értelmes választ ír.



2023. febr. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Csoves szallo kategoria
2023. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Nézz körül az Ibidenben.

Mindig van felvétel náluk, akár szállással is.


[link]

2023. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Munkát azt én is találtam szállással, nem azzal kapcsolatban kell tanács, de azért köszönöm :)
2023. febr. 6. 07:51
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Voltal katona?


Also - felso agy rendszer.

2023. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Az nem jellemző, hogy egyedül lehetsz egy szobában.
2023. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Házmester szerű munkáról lenne szó, nekem kell majd ki-be költöztetni stb...
2023. febr. 8. 07:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak nem az, amit én ajánlottam itt korábban??
2023. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz te operátor munkát ajánlottál, már ha a 2-es vagy.
2023. febr. 8. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, én gondnokit linkeltem egy hasonló kérdéshez.
2023. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!