Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kaptam fizetésemelést?

Miért nem kaptam fizetésemelést?

Figyelt kérdés

Zenetanár vagyok egy alapítványi sulinál, elvileg a januári fizetést már emelve kellett volna kapjam,de pontosan annyi jött, amennyi tavaly, amit nem értek, hisz elvileg a garantált bérminimum növekedett.

Beszéltem több ismerősömmel, akik tanárok egy másik ugyanilyen alapítványi sulinál, nekik pedig emeltek elég szépen.

Betelefonáltam, erre a válasz az volt hogy nem tudják mikor lesz emelés, ők is annyit tudnak, amit a tvből hallanak.

Most ilyenkor mivan?



2023. febr. 7. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az igazgató mit mondott, mikor rákérdeztél?
2023. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt amit írtam: Nem tudják mikor lesz emelés, várják a kormány válaszát, annyit tudnak ők is, amit a tvből hallanak.
2023. febr. 7. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
brusszeltol fugg
2023. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Mennyit emeltek az ismerős tanároknak? Amúgy lehet te azért nem kaptál, mert az igazgató lehúzott az értékelésben.
2023. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenntartot kell kerdezni. Ki a fenntarto? Ami az allami suliknal?
2023. febr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es,a mi iskolánkban senki nem kapott fizetésemelést.

Ma reggel kaptunk egy emailt, miszerint alapítványi iskola vagyunk, ezért csak akkor jár, ha a Magyar Államkincstár határozatban értesíti őket, és ha kapunk is fizetésemelést, leghamarabb áprilistól. Az érdekes pedig, hogy egy másik ugyanilyen alapítványi iskolában már most volt emelés. Akkor ez hogy működik, az állam az egyiknek ad, a másiknak nem?

2023. febr. 8. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Egy alapitvanyi iskolai tanar közalkalmazott?


En ugy tudom hogy a bered az alapitvanytol kapos, nem az allamtol. Az allam csak normativ tamogatast ad. Tehat az allamnak nem sok koze van egy maganiskola berezesehez..

2023. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!