Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogorvosok! Mekkora a havi...

Fogorvosok! Mekkora a havi bevételetek?

Figyelt kérdés

Karrierválasztás előtt állok, mindenképpen valami orvosis szakirányt szeretnék megpróbálni. Gondolkoztam a fogorvosin is, de vannak kétségeim bérezést illetően....Fontos lenne olyan hivatást választani, amiből egy jó erős anyagi alapot össze lehetne hozni.

Magánfogorvosként, állami szektorban vagy piaci szektorban, hogyan keresnek a fogorvosok? Tapasztalatok, példák , esetleg statisztikák is érdekelnek, ha valaki tud olyat...



2023. febr. 20. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Eselyed sincs :)) nem fogsz egy 6 eves egyetemet vegigtolni karriervaltas cimszo alatt
2023. febr. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Ez szerintem sem olyan egyszerű. Maximum akkor ha nagyon jó anyagi háttérrel rendelkezel és van rá 10-15 milliód, vagy még több, hogy a nappali egyetemet elvégezd. Mert emellett dolgozni nem lehet. (Tandíjat kéne fizetned? Vagy tudsz állami képzésre menni?)
2023. febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként bizonyára jól keresnek
2023. febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1,5- 2 millio korul.
2023. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#1,#2


Karrierválasztás != karrierváltás

2023. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
3-4 miska
2023. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1# "Eselyed sincs :)) nem fogsz egy 6 eves egyetemet vegigtolni karriervaltas cimszo alatt" - Maga az egyetemi képzés 10 félévből áll, tehát 5 év. A karrierválasztás nem ugyanaz, mint a karrierváltás. Imádom az ilyen válaszokat, azt kérdeztem a témában jártas emberektől, hogy mekkora a fizetésük a fogorvosoknak, erre jön is a válasz, hogy "nem fogod végigtolni".......Ez a maró pesszimizmus XD.


Amúgy államilag finanszírozotton meg tudom csinálni, van 11 el nem használt félévem.

2023. febr. 21. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ketten is félreolvastuk... De ha ezt figyelembe veszed, érthető, hogy megpróbáltunk lebeszélni, mivel egy millió fölött van egy félév. Tényleg nem egy olyan szakma amit csak úgy gondolok egyet és erre váltok.


De ha érettségire készülvén épp keresed a megfelelő szakmát, persze teljesen jó választás!

2023. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!