Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Wolt futár munka Székesfehérvá...

Kupicalajos kérdése:

Wolt futár munka Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Nem rég vesztettem el az állásomat és gondolkoztam, hogy mivel nem egyszerű manapság állást találni, biciklis Wolt futárkodni szeretnék a nyáron amíg nem találok valami melót. Kipróbáltam a gyárazást, de lélekölő és szarul fizet.


A kérdéseim:

Ha heti 5x napi 8 órában szeretném csinálni bickiklivel (nincs jogsim, de van egy drága bicóm), mennyi nettót lehet összeszedni 1 hónap alatt kb.


Így, hogy már nincs KATA, hogy lehet munkába állni?


Mit kell magam után fizetni (ilyenekre gondolok mint, hogy TB, stb) vagy bejelentett alkalmazott vagyok?


Tavaly fejeztem be az egyetemet és a szakmámban nehezen tudok elhelyezkedni. Nagyon szeretek biciklizni nyáron, tavaly elindultam innen Fehérvárról és körbe tekertem a velencei tavat. Gondoltam ha már úgy is szeretek bicózni, akkor megpróbálok előnyt kovácsolni belőle.


Kérlek ne pályaválasztási tanácsokkal lássatok el, csak a kérdéseimre szeretnék választ kapni, utána mehet a free talk és a tanácskozás :D



#futár #Fehérvár #Székesfehérvár munka
2023. márc. 2. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Atalanyadozo leszel. Alkalmazott biztos nem. Semmit nem kell magad utan kulon fizetned, csak amit a konyvelod elmond mint atalanyadozo.


Tehat elsokorben jelentkezz es keress egy konyvelot.


Hogy mennyit lehet keresni? Mivel uj leszel nyilvan szarabbul mint a regiek, mert ok fognak eloszor muszakot valasztani meg a jo korzeteket. De igy is tisztesseges bert heti 40oraban

2023. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De valamilyen vállalkozóit ki kell váltani, vagy mi?
2023. márc. 2. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább kérdés, hogy lesz-e hely. legtöbb városban általános, hogy a bicajosok várakoznak, valaki már hónapok óta, autósoknál meg van, ahol rögtön már pörög is a szerződéskötési folyamat. gondolom főként azért, mert autóval már csak korlátozottan éri meg ilyen üzemanyag árak mellett.
2023. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!