Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Veszprém Valeo gyár?...

Milyen a Veszprém Valeo gyár? Jók a munka társak?

Figyelt kérdés
Oda menék operátornak. Muszály lenne minél elöbb elhelyezkednem.

2023. márc. 2. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Inkább a Continentalba mennék a helyedben, egymással szemben van a két cég, a Valeobanb egy ott dolgozó ismerősömtől tudom, hogy pl tele van cigánnyal és ukránnal a gyár, volt rabokkal a börtönből, és ugye volt ott talán nyáron egy késelés is.


A Continentalban dolgoztam, igaz irodában, de ott nem tűnt a társaság olyan rossznak.

2023. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Tavaly ölt meg egy nőt ott a munkatársa, mert nem akart tőle semmit
2023. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Continental termelése meg tele van ukránnal, kirgizzel meg filippínóval. Ne ezek alapján ítélj. Veszprémben könnyű elhelyezkedni operátorként. Elmész a Valeohoz, aztán ha nem tetszik, jelentkezel a Continentalhoz vagy a Siemens-Valeohoz. Ezekhez elég könnyen felvesznek. Talán még a Balluff-hoz is hamar be lehet jutni.

Én nem gondolkoznék a helyedben, elhelyezkednék, aztán ha nem tetszik mennék tovább.

2023. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még a Contiban vagyok operátor.

Operátorként nem javaslom, hogy ide gyere. Egyre rosszabb az operátorok helyzete.

Hallgass a 3# válaszolóra. Menj a Valeoba és ha nem tetszik simán dobbanthatsz onnan 1 másik gyárba.

2023. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Continental: attól függ! Nő vagy férfi vagy? Nőként szerelgetni kell. Férfiként beállítanak egy büdös műanyagfröccsöntőgép elé és lehet tartani a ciklusidőt, a gép diktálja a tempót. Szigorú norma van. Nagyon stresszes.

Valeo jobb, sokkal lazább és nem kell műanyagot fröccsönteni.

2023. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

#5 A nőket is egyre gyakrabban berakják fröccsöntőgép elé.

A Contiban nagy az operátori fluktuáció. A Valeoban is fan fluktuáció csak nem ekkora.

2023. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiabálás, lökdösődés, "mindjárt pofán b...! Ehhez hasonlók. Kocsma hangulat van. 3 hétnél tovább nem bírtam.
márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!