Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az esztergomi Tyco...

Milyen az esztergomi Tyco gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Amíg sulizok és hogy fizethessek egy OKJ felnőttképzést, gondoltam elmegyek gyárba. Milyen ott az operátori állás? Az emberek úgy ahogy normálisak? Ki lehet bírni pár hónapot?

2023. márc. 12. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A munka nem kibírhatatlan. Suli mellett jó.
2023. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tudnék mesélni van tapasztalatom.

Szigorú cég de ha nem vagy hülye, akár a legjobb munkahely is lehet számodra.

Viszont ha nem vagy hajlandó együttműködni, bármilyen formában is, akár csak 1 szabályt nem tartasz be, onnantól kezdve nagyon erősen közlik, ha látják hogy nem hatásos mindent elkövetnek hogy ne legyél ott.

De ha normális vagy, és végzed a. Dolgod, kb a legjobb munkahely, ami gyár.

2023. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es ekkora baromságot leírni.... Google értékelésben a cég 2,6-os pontszámot megüti... Szidják, mint a bokrot a céget.
2023. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3, 2es vagyok...

Igen kamionosok leèrtèkelik a helyzet, lehet az egyszerűbb részeknél többet kell várni. A kérdező a munkatapasztalatot kérdezte.

Én jól éreztem magam, nem kamionos vagyok.

2023. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hehe... nemcsak a kamionosok értékelik le ha jobban figyelsz
2023. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"2,7-es osztályzat, 50 vélemény után... Csatlakozom, de javítom az átlagot. 3-as. Belső feszültség, egymásnak ellentmondó munkatársak, de legalább dolgozni tudsz látástól vakulásig."


hehehe

2023. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!