Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Medior PHP fejlesztőként...

Medior PHP fejlesztőként ekkora infláció és ár emelkedés mellett mekkora lehet a reális fizetés emelési igényem?

Figyelt kérdés
Egy multinál dolgozok mint php fejlesztő azt érzem kicsit alul is vagyok fizetve, más kollégák lényegesen többet kapnak ugyan ilyen poziba erre most még jött a nem alacsony infláció és egyéb ár emelkedések. Már 2 éve a cégnél vagyok és meg is vannak velem elégedve, mennyit lehet reális így kérni?
2023. márc. 21. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Pályázz meg más állásokat, és ott az interjúkon be tudod lőni, hogy kb mire lennél képes a piacon. Annyi az értéked. Ezzel az infóval visszamehetsz a jelenlegi munkaadódhoz, hogy ennyit meg ennyit kérsz. Vagy váltasz. 2 év után már lehet váltani.
2023. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Reális fizetés a tudástól függ. Jó referencia lehet egy olyan munkatárs, aki hasonló képességű, ugyanolyan mennyiségű és minőségű munkát csinál és ugyanannyi éve dolgozik ott. Ezen felül Hays salary guide is segít, ahol feltüntetik múlt éven milyen bérsávban alkalmaztak embereket.
2023. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lilluci27 ***** válasza:
attól függ hogy most mennyit keresel.
2023. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
2 evvel budapesten br 800-1.1m-et meg lehet keresni annak függvényében mennyit tudsz
2023. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Bruttó 1,2 millió alatt fel se kelj.

Forrás: Reed és Hays Salary guide-ok 2023

2023. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Br 800
2023. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Budapest?
2023. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A Hays tényleg egy jó referencia pont, de nem szentírás. Medior szinten tudástól függően bruttó 900-1,2 millió reális. Kérdés, hogy most mennyit keresel. Mert mondjuk 800-ról 900-ra, esetleg 950-re fel tudod tornázni, de 30-40%-os emelést nem fognak adni, ahhoz váltani kell. Egyébként is igaz, hogy rendes fizuemelést munkahelyváltással lehet kiharcolni.

Irány a LinkedIn és pályázz meg pár helyet, aztán lehet meglepődsz.


Én is 2 éve vagyok a cégnél, szintén kissé alulfizetve. Nem nagyon akartam váltani, mert amúgy nyugis hely, de miután nem kaptuk meg a korábban beígért elemést és késés volt a fizuval is, hirtelen felindulásból bedobtam pár helyre a CV-t. Nem sokára kezdek az új helyen, közel dupla annyiért...

2023. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen budapest és jelenleg majdnem eléri a bruttó 700kt
2023. márc. 22. 09:03
 10/12 anonim ***** válasza:
uuh, izomból alul vagy fizetve
2023. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!