Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spanyolországba egy tengerpart...

Spanyolországba egy tengerparti városba van lehetőség kimenni dolgozni, ha nem beszélem a nyelvet?

Figyelt kérdés

Angolul folyékonyan beszélek, és németül is tudok kommunikálni. Spanyolul pár kifejezést ismerek. Főként a köszönéseket, káromkodásokat, és pár sűrűn használt szót, amiket sorozatokból vagy régebben duolingóról tanultam. Szóval közel sem vagyok, hogy ténylegesen kommunikáljak. Viszont nagyon érdekel a nyelv a kultúra, és szerintem gyorsan tanulok.

Van lehetőség így kimenni?


Még egy kérdésem lenne, amit azt szeretném kérni, hogy külön kezeljenek az előzőtől. Mennyire jelent problémát egy ilyen munkánál, ha valaki nem annyira szép? Vendéglátásban szerintem fontos, és félek, hogy emiatt nem vennének fel. Nem vagyok csúnya, de van rajtam valamennyi súlyfelesleg.



2023. márc. 23. 17:24
 1/2 anonim válasza:
32%
Azon ne aggódj, hogy nem vagy makulátlan kinézetű. Senki sem az. Számomra csak az a fontos, hogy tudj kedvesen és szívélyesen mosolyogni, nem is tudod elképzelni, milyen sokat ér!
2023. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D. Brasco ***** válasza:
33%
Gondolom nem probléma hogy spanyolországban a legnagyobb a munkanélküliség az egész EU-ban...majd biztosan pont rád lesz szükségük,mindezt úgy hogy a nyelvet sem beszéled...
2023. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!