Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hiba volt aláírnom, hogy...

Hiba volt aláírnom, hogy megkaptam a fizetést?

Figyelt kérdés
Február 13 óta dolgozom az a jelenlegi munkahelyemen, és 300 nettóban egyeztünk meg, de papíron csak minimálbért keresek. Most március 20-adikán volt a fizetés, de 300e helyett, csak 125 ezret kaptam, viszont aláírtam, hogy megkaptam a teljes fizetést. A főnök azt ígérte, hogy jövőhónapban kifizeti amivel elmaradt, tehát áprilisban 475 ezret kellene kapnom + egy heti bért, mert 13-adikán kezdtem. Kicsit aggódom, mert látszólag semmire sincs pénze a cégnek, még 50 litert benzinre sem tudnak pénzt adni, így minden nap 3ezerért tankolok a céges autóba.

2023. márc. 28. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hiba volt.
2023. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Tipikus balek, jovo honapba majd szépen ne ird ala, es mar elore keszitsd be a hangrogzitot mert esetleg ugy ha tudod majd bizonyitani es kikovetelni. De akarmit csinalsz, jovo honaptil szamold ugy hogy nincs munkad
2023. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így jár, aki partner adócsalásban.
2023. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Hat ez nagy szivas, mar most tegyed a navnal a feljelentest mert ebbol utolag se fogsz semmi penzt latni
2023. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
legalább van egy aláírt példányod neked is? MErt akkor ha lelépsz innen, szépen bemászol a navhoz, hogy nem azt látod ezen, mint a bevallot adatokban...
2023. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Én már eleve azért ráhívnám a NAV-ot (vagy ha nem őket kell, kideríteném kit kell ebben az esetben), hogy feketén dolgoztat.


Ez már olyan red flag, hogy el sem kellett volna fogadnod az ajánlatot.

2023. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt hiba aláírni, mert kb semmi jelentősége nincs, mert csak becsszóra fizetnek.


Ezek után ha maradsz, akkor hülye vagy.


(sosem értettem azokat, akik azzal jönnek, hogy őket fél éve nem fizeti ki a főnök. Nekem egyszer csúszott a fizetésem, lejött a főnök, mondta, hogy nem tud fizetni, elkezdtem összeszedni a cuccom, hogy akkor megyek addig haza. Másnap a kezemben volt a pénz)

2023. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint ha valahol úgy járnék, hogy nem kapom meg a fizetésemet, akkor meg aznap elkezdenek más munkahelyet keresni. Aztan ha valahol lehet kezdeni akkor szépen felmondanek. Aztan persze minden ember más és minden elethelyzet is különböző. Mondjuk mi a garancia arra, hogy fel ev múlva nem történik meg ez újra? Vagy hogy bejelentve nem-e kevesebb összegre vagy. Netan be vagy-e egyáltalán jelentve? Ugyfelkapun bejelentesnek utána lehet nézni, én a helyedben sürgősen megneznem ezt.
2023. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Febr. 13-márc. 20-ig eleve már 375 000-t kellett volna kapj. Ennek pont a harmadát kaptad meg.

Ez pont feljogosít azonnali hatályú felmondásra.

Határozott idejű a szerződésed?

2023. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért mentél bele ebbe a mutyizásba?
2023. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!