Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számítsak az állásinterjú...

Mire számítsak az állásinterjún az OTP Banknál?

Figyelt kérdés
Jövő hétre behívtak állásinterjúra az OTP Bankhoz, az igazgatónő fog interjúztatni. Lakossági ügyfélkapcsolati tanácsadó munkakör. Volt valaki mostanában állásinterjún? Mire számíthatok majd? Régebbi fórumokban olvastam, hogy teszt volt meg valami konfliktuskezelési szituációs gyakorlat… szeretnék felkészülten érkezni.

2023. márc. 30. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megfelelsz az álláshirdetésben közölt elvárásoknak, de nyilván megfelelsz máskülönben nem hívtak volna be, akkor az interjún is megtudsz felelni.

Talán egy ilyen beszélgetésnél a beszédkészségedet tesztelhetik leginkább, hogy ügyfelekkel, idegenekkel hogy tudsz kommunikálni.

Szerintem ez egy bővebb beszélgetés lesz, legyél korrekt, őszinte. Ha várható hogy lesz gyakorlat, akkor a pozícióban elképzelhető feladatokat próbáld összeírni.

Tegyük fel szükséges mondjuk egy C1-es szintű nyelvtudás, akkor lehetséges hogy interjú közben angolul is beszélgetni fogtok.

Esetleg előkerülhet egy adott szituáció, mondjuk az ügyfél valamit nem ért és el kell neki magyaráznod, leegyszerűsítened. Ilyen munkakörben szimplán az ügyféllel meg kell teremteni a kölcsönös tiszteletet, ugyanezt kell az interjú során kifejezni.


Szituációkat próbálj elképzelni mi az amivel felkereshetne egy ügyfél, esetleg egy reklamációt hogyan kezelnél. Szerintem nem kell annyira nagy dolgokra számítani.

Sok sikert kívánok!

2023. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!