Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Amerikába szeretnék menni...

Ha Amerikába szeretnék menni dolgozni, melyik munkaközvetítőt válasszam?

Figyelt kérdés
Van ilyen?
2023. márc. 30. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy ne magyar legyen mert az átver.
2023. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amerikának van pár millió mexikói fekete munkára, nem hiszem hogy Európából is kellene nekik. Sok ilyen munkakozvetìtőről olvastam, hogy kiviszik az ember esta vagy turista vizummal amivel nem is lehetne dolgozni csak illegalisan. Aztan ha lejar a vízum pár hónapja ami nyaralasra meg hasonlókra van kalkulálva, akkor tultartozkodas lesz belőle ergo illegalissá válnak. Ez az EU vívmánya, hogy ennyi orszag közül oda mész dolgozni ahova akarsz. Mashol nem ìgy van. Ha tudsz jól angolul olvasni akkor keress utána kik kapnak h1b munkavizumot. Szenior szoftverfejlesztő mernokok meg hasonlóak. Ezekért bevallalja a kinti cég az idő meg pénz raforditast, hogy bizonyítsa hogy külső országból kell behozni munkaerot mert nincs helyben. Random gyári munkasert ez sztem felejtős.
2023. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Távmunkát bármikor lehet ahhoz nem kell vízum
2023. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 oké, lehet, de ha nem szereti Magyarországot? Nem feltétlen azért akar oda valaki kimenni. Én is mennék nagyon szívesen Amerikába élni, dolgozni. Más világ teljesen.
2023. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!