Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Baráth Andrással kapcsolatban...

Baráth Andrással kapcsolatban vannak vélemények? A karrierem totálisan megfeneklett, egy napot nem tudok az eredeti szakmámban dolgozni, annyira benéztem. Teljes újratervezés kell, és nem tudom ezt egyedül kiötleni.

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat, akár pozitív, akár negatív, nyugodtan jöhet!

2023. márc. 31. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincs vele tapasztalatom. Nem hiszek benne.

De mi az hogy megfeneklett? Pályakezdő vagy? Kiadásaid? Bevételed van jelenleg?

Milyen szakmád van, mihez értesz még? Mennyire sürgős a munka?

Ezek ismeretében megpróbálunk véleményt formálni.

2023. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

-ChatGPT, amivel legeneráltatod magadnak az önéletrajzot és kölönféle motivációs leveleket, akár több nyelven?


-Online csoportok, ahol nem csak tanácsokat adnak, de már rögtön be is ajánlanak a saját cégükhöz, mert ha felvesznek és beválsz akkor ők is kanpa érte pénz?


-Egyéb online erőforrások, amikért esetleg kell fizetni pár ezen forintot?


Szerintem még sok dolgot meg lehet próbálni és érdemes is mielőtt 50-100 ezret kifizetsz egy "profihoz", aki a szakmádhoz lehet nem is ért, de rád szán 1-2 órát és alkot valamit, amire azt mondja, hogy jó.

2023. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fizettem be hozzá de szerintem alapvetően jó dolgokat mond. Érdemes a podcast-sorozatukat is végighallgatni.

Nem tudom mennyire működnek "klubként", ha valóban igen, akkor az hiánypótló. Én nagyon sok emberrel beszélgetek rendszeresen munkáról és töredéke az, ami valóban értékes.

Én az ellenkező irányból jövök, engem arról győzött meg (részben ő), hogy nincs szükségem karrierváltásra, teljesen jó ahol vagyok, ott kell egymásra raknom a kockákat.

Mit jelent nálad a "megfeneklés"? Lehet, hogy neked sincs másra szükséged?

2023. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lilluci27 ***** válasza:
Nem fizettem be de szerintem a youtbes előadásai jok
2023. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De, nekem sajnos muszáj lesz váltanom. Segítő szakon (szociális munka) végeztem, de rühellem, egy napig sem tudom végezni. Nagyon rossz hatással volt a mentális egészségemre is.
2023. márc. 31. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, így érthető. Hát, arra szerintem készülj föl, hogy alapvetően ez az exceleseknek, multi szolgáknak szóló szolgáltatás. Legalábbis nekem ilyen füllel hallgatva szokott "van benne ráció" érzésem lenni és valószínűleg az ő esetük az ahol garantált a siker. Azért egy próbát megér de én óva intek mindenkit az éles váltásoktól, nem biztos, hogy megéri, fizuban, körülményekben, sőt, az se, hogy bejön.
2023. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak fizu miatt váltanék (de amúgy is ritka szarul fizet), a szociális munkát meg már otthagytam. Ennél minden jobb, konkrétan pszichésen őrölt fel az egész, szakemberhez kell járnom.
2023. ápr. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!