Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazottként hogyan...

Közalkalmazottként hogyan kereshetnék több pénzt?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, közalkalmazotti bértábka szerinti fizetésem van. Vannak fix kiadásaim ami átlagosan 100000 Ft minden hónapban. Most voltak nem várt kiadásaim, lement a számlám mínuszba elég rendesen. Hogyan kereshetnék több pénzt, milyen másodállást vállalhatnék el, akár megbízásokat is, hogy több legyen a bevételem?

2023. ápr. 1. 03:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a végzettséged, mihez értesz, hol laksz, milyen nyelveket beszélsz, stb
2023. ápr. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkát valami normálisra.
2023. ápr. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Én magántanárkodom, gyerekekre vigyáznom és takarítani járok el magánházakhoz.
2023. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
2023. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
27%
Erre én is kíváncsi lennék. Engem home office érdekelne.
2023. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5# Akkor talán képezd magad a szabadidödben, tanulj nyelvet, ahelyett, hogy non-stop ezt az oldalt bújod, hogy mindenhová odaröffents valami irreleváns választ. A home office az nem egy munka, hanem vannak olyan munkák, amik otthonról is végezhetöek.
2023. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem meg kellene probàlnod a versenyszfèràba válltani.
2023. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül dolgozol közalkalmazottként: feltetted úgy a kérdést hogy teljesen irreleváns felesleges információkat osztottál meg amire semmi szükség sem a kérdés megválaszolása szempontjából másrészt pedig senkit nem érdekel hogy mennyit költesz és mennyit marad.


Továbbá semmi információt nem kózöltél a végzettségedről, munkatapasztalatodról, nyelvismeretedről, lokációdról, életkorodról amik ismeretében releváns választ lehet adni a kérdésre.


Egyáltalán nem mindegy hogy egy 50+ éves nyelveket nem beszélő 3 gyermekes édesapa vagy aki 30 éve közalkalmazottként dolgozik vagy egy 19 éves 2 felsőfokú nyelvvizsgával rendelkező fiatal.

2023. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érettségivel és szakmával rendelkezem, angolul annyit tudok amennyit a középsuliban tanultam, nyelvvizsgám nincs. Természetesen szeretnék váltani a jövőben, de jelenleg ez a lehetőség adódott, ezt kell csinálnom. 27 éves vagyok.
2023. ápr. 2. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9: én 30 éves elmúltam, mikor elmentem angolt tanulni. Van egy felsőfokúm (bár sok területen inkább csak középfoknak érzem a tudásom).



Sosem késő tanulni, soha!

2023. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!