Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eléggé le vagyok égve. Egyedü...

Eléggé le vagyok égve. Egyedülálló anyuka vagyok, 5 éves a kisfiam, albérletbe lakunk. A fizetésem elég kevés, mellette plusz munkát nem sikerült vállalnom, kisvárosba lakunk. Mit lehet tenni? Van kiút? Internetes munka? Akármi.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 13:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
mihez értesz? Milyen képzettséged, nyelvtudásod van? Anélkül nehéz válaszolni...
2023. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kórházi irodai dolgozó vagyok. Érettségivel rendelkezem, középfokú német, alap angol. Semmi extra képesség vagy tudás nincs ezért vagyok elkeseredve
2023. ápr. 4. 14:02
 3/29 anonim ***** válasza:
37%

Elsőként rendet teszel a lakásban/házban, pincében-padláson, s mindent, amit nem használtok, kinőtte a gyerek, játékok, ruhák ésatöbbi, külön teszed.


Fotózás, majd feltöltés a vaterára, jófogásra, facebook-marketplace-ra és facebook-tematikus csoportokba.


Eközben körülnézel a helyi turkálókban, s az igazán ígéretes, márkás darabokat hazaviszed, fotózod, feltöltöd jókora profittal. Megnézed a helyi antikvárium kínálatát, a helyi lomispiacon kincseket lehet találni, amiket 10-20-szoros áron simán el lehet adni a netes oldalakon. Vagy százszoros, ha igazán kincset találsz. Én 40 Ft-ért vett könyvet adtam el 30e fölött...


Ugyanezeken az oldalakon rengeteg dolgot árulnak rendkívül olcsón, vaterán akár 1 ft-ért is. Hatalmas potenciál van a használtcikket adok-veszek bizniszben...


Stb... A lehetőségeidnek csak a képzeleted szab határt.

2023. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Rosszlanyok, onlyfans
2023. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

#3

Szemét közt csak akkor találod meg a kincset, ha tudod mit kell keresni. A 40 Forintért vett könyvedet az itt böngészők 99%-a nem vette volna meg, legalábbis nem eladási céllal.

2023. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Hol az apa? Fizet gyerektartást?
2023. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
apa keveset fizet, mert a többi pénzt amit keres azt feketén szerzi, a fizetése amiről papír van az meg elég kevés, tehát ő él vígan én meg aggódok, hogy tudok-e a gyereknek enni adni hónap vége felé.
2023. ápr. 4. 14:31
 8/29 A kérdező kommentje:
Gondoltam a felnőtt tartalomra elkeseredettségemben, de a lakásra felvinni senkit nem mernék, az interneten pedig akkora a piac, hogy szerintem mire érvényesülnék éhen halnánk.
2023. ápr. 4. 14:32
 9/29 krwkco ***** válasza:
94%
Idős embernél házi ápolás, bevásárlás, takarítás? Egy-egy kliensnél mondjuk hetente 2 alkalom. Az egyik lehet hétvégén, amikor nem dolgozol.
2023. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Legálisan dolgozol? Megkapod az adókedvezményt?

Mennyi járna az apukától? Ki lehet perelni azt tőle.

A családod nem segít be?

2023. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!