Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multiban melyik vonalon...

Multiban melyik vonalon könnyebb az előrelépés?

Figyelt kérdés

Ha megcsinálom:

1) a mérnök msc-t, majd a PhD-t

2) mérnök bsc mellett a jogot


Szerintetek magasabb pozícióhoz, könnyebb előremenetelhez melyik éri meg jobban?



2023. ápr. 9. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Egyik sem kell hozzá.


1) Keresel egy nagy múltú, korrekt multicéget, amelyik MLM-ben értékesít.

2) Áttanulmányozod a jutalékrendszerét és a kompenzációs tervét.

3) Szorgalmasan melózól, csinálod a forgalmat a cégnek.

4) Sorra eléred az egyre magasabb szinteket, pozíciókat.

5) Magasan a magyar átlag fölött keresel. Az első év végére magasan az nyugat-európai átlag fölött keresel.


Semmi varázslat, csak kitartás, tanulás és szorgalom.

2023. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
#1 pontosan. Értékesítés. Én még nem láttam csóró üzletembert.
2023. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Tökmindegy milyen diplomával kerülsz be a céghez, elég egy sima mérnök BSc is. Ha jó vezetői képességeid vannak, és jól el tudod adni magad, megfelelő barátokat szerzek a cégnél, akkor vezető leszel. Ha nem tudod eladni magad, lehet akármilyen papírod, nem fogsz előlépni.
2023. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Csinálsz egy szakmát, elmész fodrasznak vagy szerelőnek. Első évben a tízszeresét megkeresed annak amit a multinál valaha keresnél
2023. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

"Ha jó vezetői képességeid vannak, és jól el tudod adni magad, megfelelő barátokat szerzek a cégnél, akkor vezető leszel"


Ahol én vagyok ott sajnos elég a "megfelelő barátok" rész és vezető lehetsz... úgy is állunk.

2023. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, hogy ennél a kérdésnél is a legkorrektebb válaszok vannak legjobban lepontozva. Trollok itt is jelen vannak.
2023. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
a jog nem rossz irány. Aztán melléteszel még egy közgazdászt, akkor az tökéletes lesz. De a phd is bejöhet szerencsés esetben.
2023. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
@7 Persze, ezek mind jók, s amikor mind együtt van, akkor 20 éves karriert követően meg tud vele keresni annyit, mint amennyi az első válaszoló által említett karrier tizede.
2023. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Vagy nem. Ez kétesélyes. Az MLM nem való az emberek 80%-ának. Ahhoz amúgy se kell felsőfok, csak dumálsz és tudod mit kell mondani.


Nem olyan rég akartak beszervezni egy MLM-be. Kérdezgettem egy kicsit a csajt, aztán egyre nagyobbakat mondott, aztán beajánlott egy "vezetői" állást, mikor mosolyogtam rajta kicsit, akkor mondta, hogy felhív pár nap múlva. Azóta nem keresett.

2023. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

A "mérnök msc, a PhD meg a jog" nem való az emberek 99,96%-ának.


És akkor most mi van?

2023. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!