Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Matematika BSc diplomával,...

Matematika BSc diplomával, tehát MSc NÉLKÜL hol, milyen munkakörökben lehet elhelyezkedni és mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az IT területet javaslom: programozó, data scientist... Amelyik jobban tetszik, és több gyakorlatod van hozzá. Vagy ha nincs, akkor is megéri átképezni magad ezekre a területekre.
2023. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Data Science. Bár én lehet végül megyek mesterre. Még fontolgatom, de már felvettek.
2023. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Sehol igazából. Nem piacképes tudás önmagában. Kell hozzá más is.
2023. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fokkal oldshcoolabb lennék, megkérném anyámat, hogy vasalja ki az ingem, én elmennék valamelyik magyar retail bankba kvantitatív területre. Közben pedig jelentkeznék egy levelezős pénzügy mesterre, hogy ne érje szó a ház elejét, hogy nem ismerem a szakmát (a BGE-n az ELTE-n és a BME-n teljesen korrektek a levelezők).

Feltételezem, hogy jelenleg nem dolgozol, vagy ha igen, kevésbé szellemi területen, szóval használd ki a szabad kapacitásod, és nézz orrba-szájba számviteli(!) videókat, kb érts meg hogy működik a mérleg általánosságban, és egy banknál. Jól fog jönni.

2023. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!