Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek taxis? Milyen...

Hogyan lehetek taxis? Milyen engedélyek kellenek hozzá? Nagyon nehéz szakma?

Figyelt kérdés

Lényegében arról lenne szó, hogy nagyon szeretek vezetni, jól is tudok. Sajnos normál munkahelyre nem vesznek fel egyéb problémák miatt, de taxi sofőrként nem lenne gond, ezért gondoltam erre.

Normális segítségeket megköszönöm!



2023. ápr. 18. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom büntetett előélet miatt nem vesznek fel máshova. Azzal tökéletes lennél taxisnak.
2023. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
taxisok 90%a nem vegezhet normal munkat igy nem lognal ki a kepbol szabadulas utan
2023. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büntetet előéletű, siket vagyok. Sok helyről megkerestek, amíg nem írtam bele az ezt a CV-be, de utána köszönték szépen a jelentkezést, mást keresnek. Amióta meg bele írtam, azóta meg sehonnan nem jeleznek vissza.

A taxizás onnan jött, hogy láttam egy japán siket taxis, hogy oldotta meg ezt az akadályt és ő egy példa most előttem.

2023. ápr. 18. 19:40
 4/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem tudom, él-e még a rendelet, de a nagy taxissztrájk után csak meghatározott számú taxis működhetett.
2023. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

De ha süket vagy nem fogod hallani, hogy hova kell vinni az embereket! Ne idegesítsél már!

Megváltozott munkaképességűkent (vagy fogyiként) keress allast, mert máshova úgysem tudsz menni! Vagy nyissal vállalkozást!

2023. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Engem már vitt siket sofőr, bár az nem hagyományos taxi volt, hanem Uber. Kitett néhány papírt az autóban arról, hogy nem hall, és ha valamit szeretne az utas csak küldjön üzenetet az appon. Talán neked a Bolt emiatt jobb irány lenne.
2023. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Na ezen most nagyon meglepődtem. Lehet egy siket embernek jogosítványa?


A forgalomban nincsenek olyan dolgok amiket hallani kell(ene)? Egy dudaszó, sziréna, rendőr vagy valami forgalomirányító személy mond valamit?

2023. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Taxizáshoz kell PÁV vizsga


Azt siketként biztos nem tudod megcsinálni.

2023. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne siketnek jogosítványa? Nem siketként születtem, 1 éve vesztettem el a hallásomat.

A segítségeket köszönöm!


Ui.: Próbáljátok ki milyen lehet így élni. Tegyetek füldugót fületekbe és 1 napot legyeteket úgy végig. Nem egyszerű, de nem lehetetlen. (bocs, kicsit felhúztam magamat!)

2023. ápr. 23. 10:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Mert nem hallasz meg egy dudaszót ami mondjuk veszélyre hívja fel a figyelmet, nem hallasz egy szóbeli rendőri utasítást, sziréna hangja, kölföldön pl. vannak vasúti átjárók ahol hang alapú tájokoztatás/utasítás is elhangzik, ha történik valami amit nem veszel észre nem hallod, hogy utánad szólnak/kiabálnak/dudálnak
2023. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!