Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A KFC-ben a beosztás rendszerr...

A KFC-ben a beosztás rendszerrel hogyan működik általánosságban? Van ott is erre egy rendszer, ahol leadhatom a kívánt beosztásom?

Figyelt kérdés
#KFC #beosztás #diákmunka

2023. máj. 1. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

Én leadhatom de én nagyon hasznos tagja vagyok a csapatnak és egy igazi huncut pasi és nagyon intelligens egyetemista vagyok gazdasági szakon + ki vagyok gyúrva és jó vagyok matekból + 194 centis vagyok szóval tényleg azt kell mondanom hogy impozáns a személyiségem és nagyon jól érvenyesülök.


Ha egy gyík vagy nem biztos hogy beoszthatod de ha egy született boss mint én akkor igen. A főnököm egy csaj állandóan dícsér és bármit megtehetek lényegében. Jahh amúgy Budapesti születésű vagyok és van saját lakásom mert a szüleim vettek nekem szóval nem egy vidéki gyíkarc

2023. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aztán a "Vörös kiskönyv" megvan már? :D


Tudod hol osztottak olyat remélem...

Na ugyanaz a KFC is kapitalista kiadásba..

2023. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Mi az a vörös kiskönyv? Az eü kiskönyvre gondolsz?
2023. máj. 3. 05:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az EÜ kiskönyvre gondolok, hanem az egyik az "útmutató új munkavállalók számára" nevezetű a másik pedig a "sztenderd könyv" nevezetű.


Én voltam KFC-s, két hónap elég volt a Deák téren!

Ha kell anyag írj privátba.

2023. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja egyébként meg nézd csak!


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


ha komolyan érdekel ez...

2023. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dióhéjban annyit elég tudnod a KFC ről hogy valami ezredes csirkehuszár alapította, gondolom kitalicskázta az is a katonaságtól a pénzt, gyanezeket az elveket vitte tovább, a nagy "SZTENDERDEK" olyanok minta sznetírás, de gyakorlatilag annyi idő alatt betarthatatlanok és kivitelezhetetlenek mindennaposan, max egy komolyabb felkészülés után egy verseny erejéig lehet hozni azt a formát és azt a mozdulatsort ami elő van írva (mert még az is elő van).


Számonkérni bármikor számonkérhetnek erről, és ha nem tudod hozni, nem felelsz meg!


Akkor már érted a dolgot?

2023. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!