Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az ember jobban keres a...

Ha az ember jobban keres a munkahelyén másoknál, azt valamilyen szinten tisztelik? Mert az egyértelmű (saját bőrömön tapasztalom), hogyha sokkal kevesebbet keresel másoknál, akkor sz.rba sem néznek.

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem tisztelik.

UTÁLJÁK!!!!!


Meg irigykednek rá....hogy neki mér van az, ami másoknak nincs.

2023. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy tisztelik! Irigyek lesznek, és elkezdik fúrni.
2023. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos velem van a baj, de én a tudást és a teljesítményt tisztelem, NEM a fizetést. Optimális esetben persze ezek összefüggnek, de azért a való életben nem mindig egyértelmű a kapcsolat közöttük.
2023. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Magyar kollégák senkit se tisztelnek. A főnök rohadék, a HR-es qrva, a Marcsika egyr**anc. Kb ezeket hallottam vissza átlagban az elmúlt 10 évben a 9 volt munkahelyemen/kollégáktól.
2023. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h a nagy spanoskodást a magas fizetésüekkel csinálják, mindenki a több pénz felé húz ez egyértelmű. Ez kb olyan, minthogy rosszabbul kinéző nőket se nézik semmibe.
2023. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mert az egyértelmű"


Egyáltalán nem egyértelmű. Lehet, hogy Te ezt tapasztalad, de más nem biztos.


Én teljesen ezzel értek egyet, és eszerint is élek:


"Biztos velem van a baj, de én a tudást és a teljesítményt tisztelem, NEM a fizetést. Optimális esetben persze ezek összefüggnek, de azért a való életben nem mindig egyértelmű a kapcsolat közöttük."

2023. máj. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos velem van a baj,......"


Hát veled van a baj.


Az emberek - kevés kivételtől eltekintve - nem ilyenek.

Fúrják egymást a munkahelyen, keresztbe tesznek egymásnak, csak látszat barátság van köztük...


A tudás és a teljesítmény "elvont" dolgok, ezek mindenkinek mást jelentenek és eltérő lehet a mérce is, amivel meghatározzák a tudást és a teljesítményt.


A fizetés nem ilyen.

Aki magasabb összeget keres , arról mindenki tudja, hogy valamit tett érte (mindegy mit).

Az ilyen ember valamilyen szempontból kiemelkedik a többi - átlag - közül és ezt a megkülönböztetett helyzetet nem tudják sokan feldolgozni.

2023. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 én írtam. Nem azt mondom, hogy a többet kereső ember nem tett *valamit* a magasabb fizetéséért. Azt viszont tartom, hogy azt a *valamit* én nem feltétlenül tisztelem.
2023. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!