Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi pénzt...

ProteinFüggő kérdése:

Szerintetek mennyi pénzt kérjek gazolásért?

Figyelt kérdés
2,5 óra aktív munka volt, se cigi szünet, se telefonálás közte, se egy pici pihenő, nem szeretek pihenőket tartani ha valamit elkezdteg igy nagyon tömör volt a munka. Egy gazdag családról van szó szegeden. Mivel alkalmi munka így nyilván többet lehet elkérni. Édesapám azt mondta kérjek el egy tizest, gondoltam kikérem mások véleményét is. Ezen kívűl még 2 másik helyre megyek ami szintén az övéké, az ennél hosszabb lessz. Gondolom minél hosszabb a meló annál kevesebbet kérjek arányban. Ti nektek mi a véleményetek?

2023. máj. 4. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Kevesebbet semmiképpen se kérj. Amúgy szerintem 15-20 ezret is elkérhetsz, ha saját eszközöket koptattad főleg.
2023. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak a kezem kellett meg egy vodor, adtak sajat eszkozt de nem hasznaltam, Pesten lehet annyit el lehet kerni de a 8000ft oraber kicsit soknak tunik
2023. máj. 5. 00:27
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ingyen semmi. Voltál boltban mostanában? 15 alá ne menj, dolgoztál.
2023. máj. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Le lehet pontozni, én sokallom a tizest, főleg eszköz nélkül, képzett tapasztalt culágerek kevesebbért dolgoznak, mezőgazdasági idénymunkások meg főleg.

Az, hogy több helyre hívnak, simán árlehajtó mellé.


Mekkora terület? Metszettél esetlegl?

2023. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért utólag kell ezt kitalálni? Általában először a felek megállapodnak és az alapján zajlik a szolgáltatás… ez eleve olyan meló aminél a vevő óradíj helyett fix díjban érdekelt, mert azt akarja hogy ki legyen szedve a gaz, nem az hogy jó sokáig szedd a gazt.
2023. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
2500 forint.
2023. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Max 8 ezret az egészért...


Gazdagok meg kétkezi munkát végeztél, de mégse csákányozni kellett.


Ha nem akarnak 8 ezret adni akkor kérj egy kiadós ebédet, mert kb az is kerül annyiba!


Ez így lenne korrekt, ha még egy sarlód sincs a munkára...

2023. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

"Gondolom minél hosszabb a meló annál kevesebbet kérjek arányban. Ti nektek mi a véleményetek?"


Nekem aza véleményem, hogy ha ennek kézzel állsz neki akkor bolond vagy, és kalkulálj egy kb négyzetméter árat és azzal számolj!


Vigyél eszközöket ember!

Egy benzines fűkasza 35 ezer, egy sarló meg csak 3 ezer forint...


Mit akarsz kezdeni kézzel a tüskés bozóttal vagy a csalánnal ha szembejön?

2023. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves #8, itt egy olyan részről van szó ahol gaz gázló fólia van lerakva és nagy darab fehér kavics van rajta, azt kérték, hogy gyökerestül tépjem ki. Ha eszközt használok kitépem a fóliát, ha meg fűkaszával levágom 2 nap múlva ugyan akkora lessz (havicsok miatt nem is nagyon tudtam volna hasznalni)
2023. máj. 5. 10:56
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Min. 10 ezer!
2023. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!