Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki 3 nap után felmondani?

Ciki 3 nap után felmondani?

Figyelt kérdés
Egy fagyizóban kezdtem el dolgozni, és az első három napon nem volt jó. Úgy érzem nem tudom csinálni S nem is szeretem. Gyomorgörccsel megyek be, S hulladáraftan jövök haza, minimálbérért. Eleve szezon munka (nem tartana tovább 3 hónapnál) egyetemre gyüjtök egyébként. Mit csináljak?Az a másik, hogy nagyon nehezen találtam ezt a munkát, S anyuék így is kivannak. S én sem akarom, hogy egyetemig ők tartsanak el

2023. máj. 5. 00:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Néha úgy érzed, gombóc van a torkodban? Máskor meg úgy, hogy mindenki kinyalhatja? Akkor ez a neked való munka! De ha tudsz jobbat, akkor válts!
2023. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pont így érzek, ahogy az első írta, főleg azt érzem, hogy gombóc van a torkomban. Tiszta stresszes vagyok. Ahová még beadtam az önéletrajzom, onnan nem hívtak vissza.
2023. máj. 5. 00:44
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
Kitartás, és csináld tovább, ennél sokkal szarabb melóhelyeid is lesznek még az életed során.
2023. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

úristen, de idegesítőek az S betűid...

amúgy írásod alapján nem vagy egyetemre való, örülj hogy van munkád

2023. máj. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Tobb százezer ember naponta így jár be dolgozni. Szoval sok esetben ez nem kivansagmusor. Mondjuk nyári munkát egyszerűbb talalni, meló után adj be pár helyre jelentkezest ahol szívesebben dolgoznal.
2023. máj. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom mi lehet megerelteto egy fagyizoban..
2023. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy rohadt fagyizós munkát nem bírsz 3 hónapig végigcsinálni, mikor konkrét célra kell a pénz, alternatíva meg nincs... akkor mi a szart vársz az élettől? Mi a búbánatnak akarsz egyátalán elkezdeni egy egyetemet?
2023. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Milyen önéletrajzokat küldözgetsz már egyetem előtti huszonévesként?


Hívd fel őket vagy írj emailt, ha nem válaszolnak két napon belóül vagy senki sem elérhető akkor következő!


Anyuék segítsége meg nem kell mert gyámoltalanságot sugall!


Munkaügyi ismereteid hogy állnak?


Tudod mi az a bruttó / nettó, egyszerűsített foglalkoztatás, megbízásos munka, teljes foglalkoztatás, részmunkaidő, 08-as bevallás, tb jogviszony, szabadnap, vasárnapi munkavégzés ünnepnapi munkavégzés, pótlékok, munkaszerződés kötelező elemei, munkaszerződés aláíratásának határideje, bejelentési kötelezettség, munkaszerződésben a munkáltatói jogkör gyakorlója és annak átruházásával járó kockázatok a munkavállalóra nézve, ezek között mi a különbség, szabályos munkaidőnyilvántartás vagy annak formai követelményei (munkaidő nyomtatvány)


A fentiek közül melyik mire vonatkozik, mi a különbség köztük.



Mertkülönben úgy átvernek mint a szrt a palánkon, ha látják rajtad, hogy fogalmatlan vagy...

2023. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 DoNoTEnter válasza:
100%

Amíg nincs rendes végzettséged, addig ilyenekkel kell beérned sajnos. Vannak ennél nehezebb munkák is, de ha szerencséd van, jobbat is találhatsz. Most elsősorban azt kell mérlegelned, hogy melyik fontosabb számodra - pénzt keresni, vagy jól érezni magad? Mindig lesznek olyan helyzetek, amiktől stresszes leszel, de egyik sem tart örökké.

Természetesen nem gáz felmondani pár nap után, kipróbáltad, nem jött be, ez van. De akkor készülj arra, hogy talán nem találsz másik helyet, vagy csak rosszabbat.

Az összes többi kommentelőt meg engedd el, sokkal nagyobb gáz egy életen keresztül egy vacak munkahelyen megposhadni és beletörődni, mint változtatni és jobbat keresni, de ismerjük a magyar mentalitást.

2023. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ne haragudjatok az S betűk miatt, azért rövidítettem, mert későn írtam ki a kérdésemet, és fáradt voltam. Tudom, hogy az írásom alapján nem tűnhetek érettnek, de tudom, milyen a munka, sok helyen dolgoztam már, ezért is akarok lediplomázni. Kereskedelemben még nem dolgoztam, lehet ezért is tűnik nehéznek. Ami nem megy olyan jól, az a gombócok megformálása. Nem lesznek szépek, és a koncentrálás miatt lassan is csinálom meg. Anyuék meg leginkább szóban támogatnak, mert mindig besszálltam a rezsibe.
2023. máj. 5. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!