Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németország / Ausztria /...

Németország / Ausztria / Hollandia / Belgium?

Figyelt kérdés
Hol élnétek ezek közül legszívesebben és miért? :)
2023. máj. 12. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Mivel IT-ban dolgozom, igy ezek kozul egyertelmuen Hollandia.
2023. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ausztria, tervben is van visszaköltözni jövőre. Bécsben jártam egyetemre de aztán családi ok miatt hazajöttem és itt álltam munkába, de nagyon hiányzik Ausztria. Jobb a hangulat, szerintem Bécs sokkal szebb és modernebb mint Bp. ahol felnőttem, imádok túrázni ilyen szempontból sokkal jobb helyeket találni Ausztriában. Nyilván ott se kolbászból van a kerítés de én kint jobban éreztem magam.


Belgiumban nem jártam még, nincs is nagyon kialakult véleményem róla. Hollandiában Amszterdam és Rotterdam nagyon tetszett de angollal hadilábon állok, megértenek azért de munkát a szakmámban nem tudnék vállalni. Németországban csak Hamburgban voltam, de az nem tett akkora benyomást rám hogy oda akarnék költözni, lehet Berlinbe még el kéne néznem :)

2023. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha le lehetne telepedni, akkor egyértelműen Hollandia, mert szimplán ott a legjobb ezek közül. De ha reálisan nézzük, akkor Németország, mert ott a legkönnyebb letelepedni és a fizetések sem rosszak
2023. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!