Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Express One futár munka...

Express One futár munka vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen ott dolgozni? Jól lehet vele keresni?

2023. máj. 16. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Keserves.Nem.
2023. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon pörgős, nem lehet vele jól keresni, ellenben jó, ha szeretsz sokat és gyorsan vezetni.
2023. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
ha nincs jobb akkor jo ez is
2023. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 1 hónapot bírtam úgy,hogy mindig 1-3 kozt voltam teljesítménybe,de 5:30-18-00- akár 19-00-20-00-ig azert elegge necces amiről sokan nem beszélnek,hogy akár meg csúszhatsz idővel valaki miatt és az pénz minden csomag neked pénzt jelent,ha sokat nem tudsz leadni az baj az mar nem penz+viheted masnap ,ha akkor sem sikerül akkor bukta persze te ezt visszaigazolhatod a ceges telefonon olyannak,hogy nem erted el az embert,de ez panasszalmis járhat amígy nem tapasztaltam addig nagy örömmel vágtam bele,de megbántam nem a légkör miatt inkább amiatt,hogy még így is a belefeszített idő miatt is alig keresni a profik napi 130-200 címet visznek es ok kapnak kb 650k-t na most gondold ezt el kezdőként bő egy fél évig akár.Addig miből élsz? Nekem 17-étől 1-ig napi 50-70 csomagra 92.000ft ot fizettek borravaló napi 2500-3000ft volt nekem. Plusz szamold bele,hogy eleg egy nagyon kis figyelmetlenseg es hianyozhat a penzed is amit beszedsz en ezt elkovettem 10.000ft korul buktam…nem szoltam kipotoltam szoval ha a világ legnagyobb szívásait kepzeled el es ezt meg tudod szokni akkor tied a melo,de ha nem akkor keserves lesz nekem az volt mert sajna túl izgulós vagyok így minden nap teljes ideggel kezdtem sajna kevés az a munka mit nyugodtan elmenve otthonról végzel.
2023. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!