Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ilyen jól keresnek a...

Tényleg ilyen jól keresnek a körmösök, fodrászok, kozmetikusok?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Fodrászhoz járok és 30-40 perc 3500, ami nagyon jónak számít (3-an járunk egyszerre) és pl a múltkor is volt ott egy nő, akinek csinált valamit (szerintem festet) és ameddig minket nyírt, addig ő várt, de már ugye elkezdte. Most mondta az egyik barátnőm, hogy 2-3 hét mire kap időpontot egy körmöshöz vagy pilláshoz és rohadt drága is.

Simán megvan nekik 7-10 ezres órabér. Számlát én még soha nem kaptam, pedig több éve járok ugyan oda.

Mennyit keresnek körülbelül, ha folyamatosan van vendékük? És ha ilyen jól keresnek, akkor miért vannak tele boltok női dolgozókkal, sokkal kevesebb bérért?


2023. máj. 22. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Most megint újra el kell kezdenünk itt magyarázni, a gyárimunkás plebejusoknak, hogy ha egy vállalkozó hasra ütök 5000Ft-ot kér el egy órás munkáért, az nem azt jelenti hogy neki 5000Ft az órabére?


Még mindig itt tartunk?

2023. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezért írtam, hogy számlát nem adnak, legalábbis nekem. Tudom ott a bérleti költség, de az nem akkora. Pl az én fodrászom otthonról csinálja.

Nem gyári munkás vagyok. :D

2023. máj. 22. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Legtöbb örül ha 400 at összeszed.
2023. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

A közeledben nézd meg az összes fodrász, műkörmös és kozmetikus autóját!

Ha az tapasztalod hogy kivétel nélkül mindenkinek 30+ milliós autója van akkor tényleg mindenkinek jól megy. Ha viszont 15 éves szakadt kocsijuk van akkor meg gondolkodj el a kérdésed tartalmán!

2023. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak fodrász ismerősöm van. Igaz nem a legújabb kocsija van, de kettő is van neki. Plusz saját kertes ház és lehet látni, hogy eléggé jól élnek.
2023. máj. 22. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

@4


Önmagában az autó nem mérvadó. Baráti körben egy fodrásznak nincs autója, de évente 8-10 alkalommal külföldön nyaral.


Kinek mi a fontos...

2023. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilluci27 ***** válasza:
57%
Mercedes szalonban dolgozom az új S merciket szinte csak fodrászok meg burkolok veszik
2023. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!