Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak egy érettségi + nyelvtudá...

Csak egy érettségi + nyelvtudás ér valamit?

Figyelt kérdés
A nyelvtudást angolra és oroszra értem, közép vagy felsőfokon. Ér valamit ez a 2 nyelv, ha mellé csak sima érettségim van? Irodai, adminisztratív állásokat lehet találni vele?

2023. máj. 23. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rá igény
2023. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Nézz vmi szakmat.
2023. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Lehet. Ha máris kell a munka, keress, és higgyél benne, hogy fogsz találni.

De ha még nem kell elkezdened dolgozni, akkor ne dőlj hátra, hanem tanulj még valamit, mert minél többet tudsz, annál értékesebb munkaerő leszel. Irodai munkákhoz kapcsolódó képzések is léteznek, és ha egy olyan jelentkezik egy adott állásra, akinek olyan végzettsége is van, meg te, sima érettségivel, valószínűleg inkább őt fogják választani.

2023. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Észnél vagy kérdező?


Simán el tudsz menni idegenvezetőnek (felsőfokú ) vagy akár fordítóirodába vagy tolmácsnak is...

Van, aki diplomával rendelkezik és nincsennek ilyen lehetőségei, mint Neked...


Én, konkrétam irigylem az orosz tudásodat....


Tudod, hogy mit fizetett az ügyvédi irodánk pl. egy spanyol vagy orosz nyelvű irat lefordításáért egy fordítóirodának? Na ott mind felsőfokú nyelvvizsgával dolgoztak....

Nyilván nem tudom, milyen fizetést adtak a dolgozónak, de tuti, hogy jobban kerestek, mint én jogászként....

2023. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!