Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztatok már olyan helyen...

Dolgoztatok már olyan helyen ahol tudtátok hogy az átlagnál alacsonyabb a bérezés? Mi volt az oka, milyen pluszt nyújtott a hely ezért cserébe?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pályakezdő voltam és a cég neve jól nézett ki a CV-ben + hiába volt átlag alatti a bérezés a munkamennyiség is annyira az átlag alatt volt, hogy még így is megérte. Az egész workload kb. a kézi számológép + kockásfüzet kombóra volt belőve, akinek minimális szürkeállománya volt az napok alatt leutomatizálta a munkát úgy, hogy max 2 óra + 1/2 óra meetinggel le lehetett tudni egy egész napot úgy, hogy még meg is dícsértek a végén :D Mindenki akkor jött és ment amikor akart, szóval fiatalon nagyon bejött, hogy 10-re jár az ember és 3-kor már a saját dolgával foglalkozhat. Később még egy kocsit is adtak (korlátlan használattal), ami irtó menő volt huszonévesen.


2,5 év után meg elmentem dupla fizetésért máshova.

2023. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a cég neve és jó híre meg tapasztalatszerzés miatt, de rossz befektetésnek bizonyult az a hátom év.
2023. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik Big4-tól kaptam ajánlatot, tudtam hogy ahhoz képest mennyi a túlóra nem fizet jól de meglepett azért így is hogy itt ajánlották a legkevesebbet. A cég neve miatt vállaltam kezdőként hogy majd jó lesz az önéletrajzban és mert azt hallottam róla hogy tényleg sokat lehet itt tanulni, ami igaz is mert elég sok képzést kaptam, ilyen-olyan tanfolyamra küldtek meg az elején már a mélyvízbe dobtak.

Kicsit több mint 2 évig bírtam aztán, sokat fejlődtem de szinte kiégtem a végére emelett meg eléggé bosszantotta hogy milyen nevetséges a fizu. Nem hiszem hogy mégegyszer ezt így bevállalnám.

2023. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőkent mikor mar hónapok ota nem talalsz semmit akkor muszáj lentebb adni es elmenni kevesebb pénzért. Addig is tapasztalat meg közben lehet is keresni mást.
2023. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdő voltam és nem volt más
2023. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Volt bőven sajnos.

Megszunt a munkahelyem, rá másnapra kiderult hogy 8 hetes terhes vagyok, így gyárba mentem igen kevés fizetésért. Mit tanultam ott? Hogy a gyerekemet ha törik ha szakad kitanittatom, és jó iskolába fog járni (én is diplomas vagyok, bár elég szar diploma sajnos), és megall majd a lában.

Aztán covid alatt örültem hogy van hova mennem,nem volt elég az alapfizu, így elmentem étterembe kaját csomagolni, rendelest felvenni. Mit tanultam ott? Hogy az emberek gusztustalanok. Ennyi kB.

2023. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb stressz, full HO és normális főnök.
2023. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!