Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irodai munkák vannak,...

Milyen irodai munkák vannak, amik modern környezetben egy irodaparkban, hétfőtől-péntekig tartanak és jól lehet keresni?

Figyelt kérdés

Pl ilyen környezetre gondolok:

Váci Greens Irodapark

[link]

Kíváncsiságból kérdem, hogy általában milyen végzettséggel rendelkeznek, mivel foglalkoznak azok a személyek akik ilyen helyen dolgoznak?

Pl: IT?


2023. jún. 2. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Irodai munka egyik sincs szép környezetben. Mindegyik borzalmas hely szerintem.
2023. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Tok mindegy milyen a környezet, nem kertész leszel hogy ott dolgozz. Hanem az irodában leszel bent ott mwg mindegyik iroda egy kutya. Borzalmas, nyomasztó, fojtó.
2023. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Én komolyan nem tudom, hogy az első 2 válaszoló dolgozott-e valaha életében, vagy beszélt-e valaha bárkivel, aki dolgozott már irodában 😀 Valószínűleg nem.

Menő irodaházakban szerintem a leggyakoribb a pénzügyi, közgáz, külker, mérnöki és jogi végzettség, valamint ezek kombinációja. Hogy ezek közül melyik mennyire fizet jól, az más kérdés.

2023. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

3*


Második válaszoló voltam. Én eddig csak olyan helyen dolgoztam ahol nem irodában voltam hanem a természetben (kertész vagyok), és tudom mert rokonaim többsége irodában dolgozott és kiegtek, megunták és mesélték hogy 10-15 ember ült egy nagy irodai térben és mind a számitogepbe volt belemerulve.

2023. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

#4 sajnálom, ha nekik rossz tapasztalataik voltak, de felesleges ez alapján általánosítani, mert óriási különbségek vannak ebben is. Pusztán attól nem lesz egy munkakörnyezet "borzalmas" meg "nyomasztó ", hogy irodában van... Főleg, hogy az ügyvédtől a könyvelőn át a logisztikusig elég sokféle munkát végeznek emberek irodákban.

(3.)

2023. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5*


Lehet, hogy így van. Akkor se változik a véleményem. Valaki ne a környezet miatt menjen irodába dolgozni, mert csalódni fog egy nagyot. Sajnos egyik irodaház olyan mint a másik. Van belül pár muvirag meg néhány fikusz és annyi.

2023. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 ebben mondjuk egyáltalán nincs igazad, hogy mind ugyanolyan lenne. Művirág meg pláne évtizedek óta nincs irodaházakban. (2003 óta dolgozom irodàkban, hidd el, láttam már párat közülük.)

Az viszont jogos, hogy nem ennek alapján kellene karriert választani.

2023. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7*


Megkérdezhetem milyen munkát végzel az irodában? Mert értelmes embernek tűnsz.

2023. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezekben a modern irodaházakban már szerintem csak igazi a növényzet, ezzel növelve a zöldfelületet.

A linkelt helyen voltam tegnap, belül is csak valódiak voltak. Az irodaház legfelső szintjének ablakai előtt is vannak fák ültetve.

Persze nem ez alapján akarok karriert választani, de szimpatikus mint hely, kíváncsi vagyok milyen foglalkozású emberek dolgoznak ezeken a helyeken.

Gondolom nem minden irodai munka ugyanolyan "robotolós" vagy nyomasztó vagy olyan típusú mint pl call center, ahol zsúfoltabban vannak egy helyen.

2023. jún. 2. 23:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mérnök, közgazdász, IT.
2023. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!