Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjun voltam. Két...

Állásinterjun voltam. Két hete nem jeleznek vissza?

Figyelt kérdés

Voltam két hete állasinterjun, akkor ott mondta a vezető higy mindenféleképpen hívnak amint megszuletett a végleges döntés. Ez jó is csak én június 5. Kezdek egy másik mhnkahelyen ahova felvettek.


Most már nem tudom mit tegyek? Az elsőre akarok menni de nem írnak. Írtam nekik, hívtam őket semmi reakció. Nem értem, egyszerűen nem értem őket



2023. jún. 3. 00:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Van amikor 50 helyről sem jeleznek vissza.
2023. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

1*


Kérlek, olvasd el amit írtam.


Megígérte a főnököm hogy visszahiv. Ez két hete nem történt meg. Hiába hívom őket mrg írok nekik. Semmi válasz.

2023. jún. 3. 00:20
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Igen, valószínűleg két hete nem jeleznek vissza.
2023. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

3*


Nyilván tudom hogy két hete nem jeleznek vissza. Nem vagyok teljesen hülye.


Nem ez volt a kérdésem.

2023. jún. 3. 00:29
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Pedig kérdéskiírás alapján teljesen annak tűnsz.
2023. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Leírhattad volna inkább azt, hogy mit mond most a HR-es, amikor felhívod, milyen szöveggel koptat le?
2023. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

6*


Nem veszi fel a telefónt. Már többször hívtam.

2023. jún. 3. 00:41
 8/32 A kérdező kommentje:

5*


Mármint minek tűnök?

2023. jún. 3. 00:43
 9/32 anonim ***** válasza:
27%

HR osztálya multicégnek van, ha valamely cég HR osztálya nem veszi fel a telefont, akkor az nem cég. Hanem valami kamucég, kamu álláshirdetés volt. Lehet, hogy csak látszat-állásinterjú volt, ahová becsaltak egy csomó ilyen labilis embert, mint kérdező, valamilyen kecsegtető álláshirdetéssel. Közben csak az adataitokra voltak kíváncsiak, lehet, hogy lemásolták az összes személyes iratotokat, csak az kellett nekik. Vagy már eleve beküldtétek emailben az irataitok másolatát, el tudom képzelni.

Máskülönben egy létező cég nem tűnik el. Még akkor sem, ha csak fejvadász cég. Városi számon hívtad őket? Vagy valami kósza mobilszámon?

2023. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9*


A cég normális cég

Nem kért semmilyen adatot állasinterju volt.

Beszélgettünk 70 percet

Hres csaj hívott mobilon mikor behivott interjúra

És miért lennék labilis?


Remélem nem te vagy az aki most üzeneteket írogat nekem hogy olyan vagyok mint egy 5 éves mert már qurvara fárasztó vagy.

2023. jún. 3. 01:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!