Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Audiban mennyit keres egy...

Az Audiban mennyit keres egy gépészmérnök?

Figyelt kérdés
3-5 év tapasztalattal?
2023. jún. 5. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kb. annyit, mint a Mercedesnél. Vagy a BMW-nél.
2023. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nettó 600-700
2023. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nettó 600
2023. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennyit nagyon max sok-sok év tapasztalattal ( nem 3 évvel ),speckóbb munkakörben. Egy hegesztő is keres ennyit simán(vállakozóként 2-3 szor ennyit is),szóval nem éri meg gépésznek tanulni egyáltalán,de ha már elvégezted,akkor mindegy,marad a xar fizu.
2023. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4: sztem a gépész még most is sokkal jobb mint az én épìtőmérnökim. Az a helyzet, hogy, telitodik fel a mérnöki pálya mennek lefele a bérek. Lassan tényleg csak az infó és villamosmernoki vonal éri meg.
2023. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a gépész még most is sokkal jobb mint az én épìtőmérnökim"


Építőmérnökök a legrosszabbul kereső mérnökök.

2023. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6#


A közlekedésmérnök rosszabb.

2023. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Építő, építész, közlekedés, agrár, vegyész, élelmiszer, környezetmérnök szakmák sajnos sok esetben elég középszerűek.
2023. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok.

Azt tudom, hogy másfél éve a nettó 500 egy beosztott gépész tervezőnek nagyon jó fizu volt.

Voltam nemrég interjún, de nem mertem többet kérni ennél most sem, bár kicsivel lehetett volna talán. Annál a cégnél mondjuk még pluszban lett volna egy közel 100 ezres összértékű cafeteria és bónusz csomag is.

2023. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én max csak akkor tanulnék ennek a helyedben ha nem akarsz fizikai munkát végezni és érdekel a gépészet, viszont azt ne várd, hogy ebből fogsz meggazdagodni (üdv egy gépészmérnök). Az IT-ban jobbak a bérek sokkal.
2023. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!