Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Futárként havi kb 60 órában...

Futárként havi kb 60 órában mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Otthonról dolgozom vállalkozóként, ráadásul ülőmunkát végzek. Arra gondoltam, hogy a nyári hónapokra elmennék futárkodni, így egy kicsit kimozdulnék és mozognék is, de mégis pénzt keresnék közben. Kb mennyit lehet így keresni? (Budapest belváros, Wolt, biciklis futárként)


Meglévő vállalkozásom van, az adókat ígyis-úgyis fizetem, illetve megvan a megélhetéshez a bevételem, így azt most ne vegyük számításba, hogy megéri-e :) Köszönöm :)



2023. jún. 6. 00:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint a 60 óra a max kapacitás, amit a futárkodásra tudok fordítani, a többi kapacitás az otthoni melómé.
2023. jún. 6. 00:12
 2/3 anonim ***** válasza:

40-50 ezret talán. Nem tudom ott mi a helyzet, de felénk fél év volt mire be lehetett kerülni.

Talán karácsonyra lesz ilyen melód.

A nyarat felejtsd el, már telített.

2023. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. jún. 6. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!