Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért panaszkodnak a gyári...

Miért panaszkodnak a gyári melósok a fizetésük miatt, miközben mindegyiknek van pénze napi 1-2 doboz cigire és szét vannak tetoválva?

Figyelt kérdés
A tetoválás is drága és a cigi is. Még is miért panaszkodnak mikor jól láthatóan sok pénzük van.
2023. jún. 9. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
kiakadt a demagógia mèröm.
2023. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Mert szeretnek drámázni.
2023. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ennyi erővel bárkire igaz lehet ez aki kevesli a pénzét, mindenkinek van olyan kiadása ami lecsapható.


Egyéttelmű hogy ha valaki egy gyári munkás nem fog milliókat keresni de ők is ugyanúgy szeretnék ha minnél jobban megfizetnék őket, mint ahogy bárki más.

2023. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy demagóg felvetés, bárkire igaz akinek van nem létfontosságú kiadása.
2023. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Törölték azt a válaszom, (költői kérdésem), hogy az agyhalott trollok miért írnak a gykra, amikor be sem telt még az offline jegyzettömbük.


Mégis szennyezik az internetet, mikor jól láthatóan van még hely a jegyzettömbben is.:)

2023. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol panaszkodnak amúgy?


A gyári munkás amelyik valamelyik nagyobb nyugati cég gyárába robotol három műszakban, az pont hogy jóval jobban keres mint az átlag melós.

2023. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jót mosolyogtam a kérdésen, mert pont a héten agyaltam én is hasonlón. Mármint kiírni nem akartam csak agyaltam a dolgon.

Gyárban dolgozok, csoportvezetőként és számomra is megdöbbentő, hogy a legtöbb ember napi 1 doboz cigit elszív aztán pedig minden hónapban megy a panaszkodás, hogy milyen nehéz kijönni a nettó 300-ból. (3 műszak 3 szombattal)

Volt aki saját bevallása szerint is havi 60-80 ezret elcigizik.

2023. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!