Nagyon unom már, hogy folyton alá vagyok vetve embereknek. Ma nagyon ideges vagyok több dolog miatt is. Mit tehetnék ez ellen?
Figyelt kérdés
2023. dec. 21. 17:07
1/7 A kérdező kommentje:
A különböző munkahelyeken ahová melózni megyek.
2023. dec. 21. 17:07
2/7 anonim 



válasza:




válasza:Kontextus nélkül csak általános választ lehet adni ilyen semmitmondó kérdésre. Egyáltalán mit jelent az hogy "alá vagy vetve"?
3/7 anonim 



válasza:




válasza:Elmégy juhásznak és akkor csak a mező meg juhok leszek.
4/7 anonim 



válasza:




válasza:LoL
Nekem mondjuk van egy sejtésem.
6/7 anonim 



válasza:




válasza:Minel hamarabb elfogadod annal jobb, TE mast nem tehetsz mivel vallalkozashoz esz is kene
7/7 anonim 



válasza:




válasza:Csinalj meg valami keresett szakipari képzést ( pl: víz gaz fűtés szerelő, komuves ) aztán kezdj el vállalkozni. Vagy jobb ha megszokod, hogy alkalmazottként ez lesz.
Kapcsolódó kérdések:
Lehetséges manapság önéletrajzot megíró könyvvel pénzt keresni? Mármint úgy értem hogy technikailag az hogy érdekes lesz az embereknek vagy sem az egy dolog,
az érdekel hogy egyáltalán vesznek e még manapság könyvet olyan mennyiségben hogy megírja az írónak és egy kiadása hogy működik?
Hogy lehet hogy úgy tűnik az embereknél nagyon nagy mennyiségű pénz van? Csomó dolog a válság jeleit mutatná, mégis az emberek úgy költenek mintha...
Negyedéves KSH adatokból is az jött ki, hogy rekord mértékben költöttek az emberek
Nem felelőtlen dolog, hogy az ukrán elnök fegyvereket kezdett el osztogatni ingyen mindenféle embereknek?
Gyakorlatilag az ukrán maffia így ingyen fegyverekhez jut, amiket felhasználhatnak a működésükhöz, vagy akár nyugati terroristáknak is eladhatják azokat.
Az állatoknál is ugyanúgy van a horoszkóp dolog mint az embereknél? Pl egy kutyának születésnapja szerint tegyük fel oroszlán a horoszkópja akkor...
Akik leszólják az asztrológiát ne is válaszoljanak..Nem is értem az olyanok egyáltalán mit keresnek ebben a kategóriában🤦
Egyes embereknek pl. tanároknak miért nem tetszik ha megvonom a vállamat, hogy nem tudom?
Miért sértő dolog ez szerinted?
Miért hiszik azt az emberek, hogy a minimálbér jó dolog?
Egyáltalán milyen jogon tiltjuk meg embereknek, hogy annyiért vállaljanak munkát, amennyiért jónak látják?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




