Ezeket a feladatokat mennyire nehéz elvégezni gazdasági vagy pénzügyi képesítés nélkül, ha valami csoda folytán fel is vesznek?
Érettségim van és bölcsész diplomám, de protekció által, lehet, hogy be tudok kerülni egy munkahelyre.
-számlák iktatása
-vevői számlák számlázása
-érvényesítési feladatok ellátása
Bele tudnak tanítani betanítás alatt, vagy nem tudnám őket ellátni úgy, hogy nincs semmiféle pénzügyi képesítésem?





Ha segítőkész és emberséges személy fog betanítani, akkor igen.
Ha egy embertelen, rosszindulatú, írigy, akkor a munka felét se fogja rendesen megmutatni.




















#6 Legyen úgy.
Nem is érdekel, hogy elismert munkám legyen, csak legyen és meg tudjam csinálni.





Betanulható, de odafigyelést igényel. Ha az adott cégnél már átlátod a dolgokat, mit miért mikor stb., akkor már sima ügy. Egyébként én is hasonló poziban kezdtem el dolgozni még a legelső munkahelyemen 10 éve (egy darab érettségi volt a kezemben), akkor jöttem rá, hogy érdekel a pénzügy, könyvelés, számvitel mint szakma. Képesítésem egyébként azóta sincs, de az évek során összeszedett munkatapasztalataimat szokták szeretni annyira a munkáltatók, hogy nem akadnak fenn a diploma hiányán.
Te is meg tudod csinálni :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!