Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a munkahelyek...

Melyek azok a munkahelyek ahol a külső nem számít és előnytelenebb fizimiskával is lehet karriert befutni?

Figyelt kérdés

Közgazdaságtani és Pénzügyi vonalon van diplomám és úgy látom bankokban mindneki vonzó és fiatal, ha nem is modell külső de minimum 8-as.

A marketing szakemberek is nagyon jó megjelenésűek, az értékesítéshez értelemszerűen ez kell.

A menedzserek is jól néznek ki, a fellépéshez, együttműködéshez kell a külső.

Azt hittem a könyvelésben mindegy a külső, de azt látom a legtöbb könyvelői pozíció is a kliensekkel való kapcsolatápolásról szól, ahhoz is kell a külső.

Talán a statisztika vonal az egyetlen ami beválhatna?

Vagy teljesen karriert tévesztettem és inkább infós vonalon kellett volna elindulnom, ott több előnytelen külsejű embert látni.

Mérnöki, jogi vonal kiütve, ott is mindenki szép.


júl. 6. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Egyáltalán nem a biológiai adottságokon van a hangsúly, hanem azon, hogy igényesek a megjelenésükre. Te is jól néznél ki, ha annyit foglalkoznál magaddal.
júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1


Mit tesznek azért, hogy szép legyen az arcuk, széles legyen a válluk?

júl. 6. 11:25
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Kozmetikus, arckrém, kollagén. Sport, megfelelő étrend. Te mit teszel? Kifogáson kívül?
júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
"Mérnöki, jogi vonal kiütve, ott is mindenki szép." Hűha! Neked nem a külsőddel, hanem a látásoddal van baj.
júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3


Arckrémtől nem leszel szebb. Max kicsit hidratáltabb lesz az arcbőrőd.

júl. 6. 11:45
 6/18 UlfOrmson válasza:
61%

utcaseprűként elhelyezkedhetsz, ott nem nézik

az értelmi szinteddel beillesz közéjük XD

júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"legtöbb könyvelői pozíció is a kliensekkel való kapcsolatápolásról szól, ahhoz is kell a külső."

Hát nem magán könyvelőnek kell elmenni, hanem nagy céghez. Ott a saját könyvelésük, kontrollingjuk, bérszámfejtésük, stb területén nem kell "ügyfelekkel" kontaktolni.

Egyébként meg amíg valaki nem Quasimodo, addig azért a legtöbb munka nagyon is nyitott számára.

júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Tokkelutott válasza:
93%

Erőműkezelő személyzet.

Mint magasan funkcionáló autista, használhatatlan humorral és érdekes arc szerkezettel, nekem bejött.

Ha szerencsém van 2 hétig kb senkivel sem kell személyesen beszélnem...

júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Multiknál minden irodába kell egy bettiacsúnyalány meg egy roma hogy ne foghassák rájuk hogy kirekesztők.
júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
81%
Kórboncnok.
júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!