Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ha az már a...

Állásinterjún ha az már a végső interjú, és úgy néz ki sínen van a dolog, mondanak egy összeget, hogy mennyi lesz a fizetésed, és megkérdezik hogy ez megfelel e, gáz azt mondani hogy igazából te többre gondoltál?

Figyelt kérdés

Vagy olyat kamuzni, hogy kaptál a napokban más munkalehetőséget, ahol többet ajánlottak, és akkor azt mondja az akivel beszélsz, hogy jó akkor legyen több? Van ilyen?

Vagy amikor mond egy összeget, és megkérdezi hogy megfelel e, akkor azt kell mondani hogy persze megfelel, akkor is ha túl kevésnek gondolod? Merthogy kell az állás mert manapság k nehéz nemhogy jó állást, de egyáltalán bármilyen állást találni.


2010. nov. 16. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincs munkám, akkor én örülnék, ha felvesznek, nem kekeckednék velük. Annyi, amennyi. Aztán legfeljebb dobbantanék, ha közben kapok jobbat.

Ha meg van munkám, akkor nyilván tudom, hogy mennyi alatt nem vállalom el. Ennek a minimumszintje nyilván az, amennyit a jelenlegi helyen keresek. De ennél azért lényegesen többet kell ajánlaniuk ahhoz, hogy otthagyjam a régi bevált környezetet egy ismeretlen helyért, ahol lehet, hogy 2 hét után ki is rúgnak.

2010. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha reális az igényed. Senkinek nem jó az, ha úgy vagy ott, hogy úgy érzed, hogy a fizetésedhez képest túl sokat dolgozol nekik.

De persze nyilván nem arról van szó, hogy egy takarítói munkáért őka jánlanak 80 ezret, te meg fél millát kérsz :)

2010. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha így is elfogadható neked az összeg, akkor mondd azt, hogy "rendben van, elfogadom. 3 hónap a próbaidő, ugye?"


Ebből majd tudják, hogy ha beváltál nekik, csak úgy fogsz maradni, ha emelnek ezen...

2013. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!