Ha csak a 4112 Általános irodai adminisztrátort írják a munkaszerződéseimbe minden munkahelyen, lehet belőle később bármiben hátrányom, problémám?
Pénzügyi ügyintézőt kellene írniuk, mert általában ez a munkám, viszont mindenhol legyintenek és leráznak, hogy ezt "szokták" írni. Hol okozhat később ez gondot? Felnőttképzésben, munkában, nyugdíjnál? Volt már ilyen tapasztalatotok?
Köszönöm a hasznos válaszokat!




válasza:



válasza:



válasza:A munkakör megnevezését a munkáltató dönti el. Az egy dolog, hogy pénzügyi ügyintézői végzettséget igényel vagy sem.
Én mérlegképes végzettséggel sima gazdasági ügyintéző voltam, pedig egy GT teljes ügyvitelét vittem. Később sem akadályozott soha semmiben.
"Hol okozhat később ez gondot? Felnőttképzésben, munkában, nyugdíjnál?"
Konkrétan sehol.
Képzésben semmiféleképpen sem, és a későbbi nyugellátásnál sem.
Maximum munkakeresésnél, ha valaki ad arra, hogy mi volt a munkakör megnevezése, és nem azt veszi figyelembe, hogy valójában milyen munkát végeztél az adott munkakörben. Jó nagy hülye HR-es lehet az, aki a munkakör megnevezése alapján dönt... :)
Kapcsolódó kérdések:
Érettségim van és egy okj-s szakmám (pedagógiai és családsegítő asszisztens). Angol és német nyelvből is érettségiztem, alapszinten el tudok beszélgetni, de nem használtam annyira így felejtettem nyilván. Volt olyan munkám ahol excel táblázatban rögzítettem adatokat,...
Lehetetlen feladatnak érzem. Egy kollégámmal leépítettek minket magasabb iskolai végzettség miatt, úgy gondolták, jobb esélyeink vannak elhelyezkedni rendes munkahelyen. Ez sajnos nem jött be, első pár hónapban még hívtak pár helyre interjúra, de egyik helyen sem...
Van felsőfokú német és francia nyelvtudásom, középfokú angol. Logisztikai OKJ-s végzettség. Néhány év tapasztalat irodai ügyintézőként. És milyen fizetés a reális ilyen adottságokkal?
Általános dolgokhoz kell érteni, semmi extra. Felvenni a megrendelést, egyeztetni ügyfelekkel, dokumentálni az iratokat. E-mailben és telefonon kommunikálni ügyfelekkel. Igazából még érettségi se kellene hozzá, de gondoltam ez alap dolog, így beírtam a...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




