Mennyit kell visszaosztani egy-agy jó fizető munkahely megszerzésért?




válasza:Mi számít jónak?
Pl.: IT-ban elég magasak a bérek és ott semmit és nem is kell ismeretség hozzá.
Ismerősöm honvédségnél dolgozik és úgy került kabineti pozícióba, hogy volt egy ismerőse, aki látta, hogy jó és beajánlotta. Ott sem volt semmilyen visszaosztás.
... de hallottam, hogy például honvédelemnél sokszor kiadott támogatásoknál vannak visszaosztások.




válasza:



válasza:



válasza:Hülye egy kérdés!
Ez ilyen direktben már a maffiakorszakban sem működött. Akkoriban is csak a kimondottan pártállami nagy állásokhoz nem juthatott egyszerű ember - de ott sem a meg nem érdemelt fizetését kellett visszaosztani, hanem a maffia elvárásait, rendeléseit teljesíteni., szolgálni, kiszolgálni, segget nyalni, kampányolni ...
Most éppen ezt SZÜNTETI MEG a Tisza kormány.




válasza:



válasza:



válasza:Vettem már fel jónéhány embert, illetve nyilván engem is vettek már fel. Soha nem kértem egyetlen felvettől sem semmit (azon kívül, hogy végezze az elvárások szerint a munkáját), és tőlem sem kértek soha semmit (ugyanazon kívül, hogy végezzem az elvárások szerint a munkámat). Ajánlatot sem kaptam soha, egyetlen interjúztatott potenciális beosztottól, és egyébként is instant red flag lett volna.
Persze megértem, ha vannak valakinek ilyen irányú frusztrációi, mert sehová sem veszik fel. Annak csak annyit tudok mondani, hogy azért adj egy esélyt, és vizsgáld meg azt az eshetőséget, vagy inkább vizsgáltasd meg egy független emberrel, hogy a hiba benned van. Sokáig hittem én is azt álláskeresés során, hogy az én tudásommal, kvalitásommal kizárt, hogy ne engem akarjon valaki. Mélyen magamba nézve meglett a hiba. És egy minden téren megfelelő állás is.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Sziasztok! Dolgoztam 3 hónapot egy cégnél. A hatalmas stressz miatt gondolkoztam, hogy próbaidő alatt eljövök, de végül úgy döntöttem, hogy maradnék. A próbaidő lejáratának utolsó napján, 1,5 órával a munkaidő vége előtt hívott a főnököm, hogy nem szeretne...
Tudom hogy azt mondhatok nem lehetek buta ha tudom de en tényleg egyszeru vagyok mint allat Milyen kétkezi szakmat ajanlanatok egy fiatal nem eszleny srácnak ha olyan nem kell sokat onalloan dönteni gondolkodni tahat beosztott
Mármint még a gépkezelőknek is magasabb a bérsávja
Nekem van hogy a 12ből max 6-ot van hogy 11-et.
25f vagyok, 5 éve otthonról dolgozom szabadúszó illusztrátorként.Azért ezt a karriert választottam mert régen erős szociális szorongásom volt, nagyon nehezen ment volna személyes munka. Azóta javultak a dolgok, van saját lakhatásom de sajnos ai miatt nem olyan...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




