Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy szemétszállí...

Mennyit keres egy szemétszállító? És milyen végzettség kell hozzá hogy szemétszállító legyen valaki?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.
2010. nov. 28. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Szemétszállítón azt a figurát értem aki ott áll a szemeteskocsi hátujján és segít a kocsiba beborítani a konténerből vagy kukából a szemetet.
2010. nov. 28. 22:32
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
netto 260 és közgazdász diploma szokott kelleni, legalábbis ez az elvárás
2010. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
8 általánossal már felvesznek, és kb. 80 ezer a nettó. :(
2010. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen végzettség kéne napi ezer darab kuka fel le pakolásához? :D
2010. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát sztem tuti többet keres mint nettó 80.Én úgy hallottam hogy megvan nekik a netto 200 is.


Ha ez igaz akkor én is elmegyek annak.

2010. nov. 29. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 80-100 a korrekt összeg a 200-at kizártnak tartom még úgy is, ha valakik fizetnek, hogy "más milyen" szemetet is szállítsanak el mint kellene.

Más szakmában kerestem állást és nekem anno azt mondták, hogy 45 és 60 közt lehet keresni (20 éve volt !!!) Én akkor 12-t kerestem na mondom akkor ez király,majd 4x-es zsé, szerencsémre fel is vettek. A meglepi csak az első fizunál ért mert 17 volt az átutalás. Mondjuk így is majd 1,5x-ese volt az elöző keresetemnek.

2010. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ricsiadobos válasza:

En beszéltem az egyik ott dolgozóval, aki a kukákat rakja fel és üríti. A kérdésemet úgy tettem fel neki, hogy mi a legalja fizetés nálatok? a válasz : 130.000 Ft kézhez!

ott ez a legalja... és kb. 4 óra alatt lejárják a területüket. amúgy nem sajnálom tőlük, sőt... az egyik barátom rendőr és 110.000-et kap és ez 5 ezer ft. gk. vezetői pótlékkal. nevetséges

2012. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!