Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 teleírt oldalnyi fordításér...

16 teleírt oldalnyi fordításért szerintetek mennyit kapok?

Figyelt kérdés
Anyukám barátnője üzletasszony, kevés idővel, és megkért, hogy egy kis pénzért fordítsak neki angolról magyarra.16 oldalnyi pdf, képek nélkül. Ok, hogy a fordítóirodák kb. 2 ft-ot kérnek karakterenként, de szerintetek én ezért kb mennyit fogok kapni? Nem akarok bunkó lenni, hogy már az elején a pénzzel kezdem.
2010. nov. 29. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire bonyolult a szöveg? Kérj órabért. pl. 1000Ft/óra
2010. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy ő is elkérné tőled a pénzt, ha fordított esetben történt volna a dolog. Eltelik pár év és nem szégyelled elkérni az árát, amiért megdolgozol. Közöld vele, hogy ennyi és ennyi lesz a fordítás.
2010. nov. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy küld hozzám, majd én lefordítom neki 2ft/karakterért.
2010. nov. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a legegyszerűbb szöveg, de a szakszavakhoz ott a szótár. Órabért sztem nem szokás ilyenre kérni, mert nem tudom bizonyítani, hogy hány órát dolgoztam vele.
2010. nov. 30. 09:41
 5/6 anonim válasza:
Na mennyit kertel? azt kellett volna mondanod, hogy annyit adjon, amennyit akar. Kivancsi vagyok mennyit fizetett:)
2010. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem vagyok otthon ár ügyben, mondjon, amennyit akar, úgyis rábólintok, de hát rám hárította, így végül egy 10 est kértem és annyit is kaptam.
2010. dec. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!