Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidősként kitehetnek, ha...

Próbaidősként kitehetnek, ha beteg vagyok?

Figyelt kérdés
megfáztam, fáj a torkom, nem tudok menni dolgozni
2010. nov. 29. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidö alatt bármikor elküldhetnek, és meg sem kell indolkolni - ezért próbaidö.
2010. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok, de sajnos muszáj mennem dolgozni. Ha szereted a munkádat próbaidő alatt szerintem ne kockáztass. A sima megfázás manapság nem nagyon indok az otthon maradásra, vigyél magaddal orrcseppet csak ezt tudom tanácsolni.
2010. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy lázasan is bementem dolgozni, pedig nem is próbaidőn voltam. Egyszerűen csak nem akartam, hogy vmelyik kollégámnak azért vegyék el a szabadnapját, ami ráadásul ünnepnap is volt, mert én beteg vagyok...hülye voltam, tudom...de akkor sem mennék el betegszabadságra, csak ha vmi tényleg komoly bajom lenne. Nem jó otthon sajnálni magam.
2010. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, én sem sajnáltatni akarom maga, de én gyerekek közt dolgozm, és szempont, hogy nem kéne őket megfertőzni. Holnap egyébként megyek már dolgozni. Jobban vagyok, torokgyuszim volt, és váladékozott a szemem is. Hangom se nagyon van...
2010. nov. 30. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!