Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 6 hónapra,4 órás foglalkozt...

Ha 6 hónapra,4 órás foglalkoztatásra voltam bejelentve, számíthatok álláskeresési segélyre?

Figyelt kérdés
Előtte 17 évig nem volt munkahelyem (vagyis feketén...)
2010. nov. 30. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Minimum 12 hónapos munkaviszony után csak
2010. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól elcseszted. 200 nap után már kapnál segélyt. 6*30=180, szerintem pont nem lesz meg, pár nap híján.
2010. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz... még valaki? Egyébként olvastam egy 180 naposat is, de 8 órásra. Ezért kérdeztem, mi a helyzet, és az első válaszadó is sztem ezzel kapcsolatban írta, hogy a duplája.
2010. nov. 30. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet ez, amit mondtunk. Az első válaszoló az álláskeresési járadék jogosultsági idejét írta, ez 365 nap az elmúlt 4 éven belül. Ha erre nem vagy jogosult, de 200 nap munkaviszonyod van, akkor álláskeresési segélyt kaphatsz. Más nincs. Próbálj meg elmenni közcélú munkára, de szerintem oda se fognak engedni, csak ha már egy évig regisztrálva vagy náluk. Bár ezt nem tudom pontosan.
2010. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. nov. 30. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a második-harmadik írta.

Közmunkára felvehet az önkormányzat, nem kell hozzá egy év regisztráltság. Ha bemégy és elmondod, mi a helyzet, lehet, hogy felvennének.

Alkalmi munkavállalós napjaid nem voltak az elmúlt 4 évben? Mert az is számít.

2010. dec. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de volt, pár nap, amikor ellenőrzésre számítottunk, kb3-4 összesen. Köszi a válaszokat.
2010. dec. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!