Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha milliárdos lennél alkalmazn...

Ha milliárdos lennél alkalmaznál a telkeden gépfegyveres test/biztonsági őröket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha volna mitől tartanom, akkor igen. A lehetőségekhez képest most is igyekszem a lehető legbiztonságosabban tartani a lakásom, csak ez jelenleg kimerül a rács és a riasztó használatában.
2010. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, inkább mellőzném a hivalkodást.
2010. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Én milliárdos lennék, nem látszana rajtam, így nem lenne szükség rá. Most is jelentősen az anyagi lehetőségeim *alatti* színvonalon élek.
2010. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Hitlert vagy 900.000 biztonsági ör védelmezte de igyis majdnem megmurdelták.
2010. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én milliárdos lennék, egy privát szigeten élnék. Kamera és lépésérzékelő, más nem is kéne:D Gépfegyveres biztonsági őr itthon nem létezik, csak lőfegyveres. Ez nem a Film+ :D
2010. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha milliárdos lennék akkor én rohangálnék a telkemen gépfegyverrel.
2010. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha odajutok majd meg gondolom!Mivel nincs lehetőségem

szerencse játékra adni a pénzemet,Így a gondolat nem foglalkoztat!

Nagybácsikám pedig a távoli IZRáELBAN nincs!

2010. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Anndras65 válasza:
Én már leszoktam az álmodozásról.
2010. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 N.Balu válasza:

Telkemen? Miért?! Csak felhívják a figyelmet, hogy "hé, mindenki, van itt valami, amit el lehet lopni, néhány balek meghalhat, de sok lúd disznót győz, gyertek csak, ostromoljatok meg"? Ejj! Na nem, ezt semmiképpen sem tenném.


Hogy a házon belül milyen biztonsági sereg lenne, az más kérdés.

2010. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!