Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au pairek! Ti mennyit kerestet...

Au pairek! Ti mennyit kerestetek és ebből mennyit tettetek félre? Amit kint elköltöttetek, az mire ment el?

Figyelt kérdés
Én fél évig fogok dolgozni, havi 250 eurót fogok keresni, és kíváncsi vagyok, mennyit tudok ebből félretenni (tandíjra kéne a pénz).
2010. dec. 1. 17:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Ne hari,de nem irtad el?Nem 2500 euro akart az lenni?Mert 250 euro az még magyarban sem sok,nemhogy kint.
2010. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem írtam el, 250 euró havonta, ez teljesen átlagos au pair zsebpénz Írországban.
2010. dec. 1. 17:16
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
legroszabb esetben az 50ezer havonta...de ugye van lakás, kaja, közlekedés ez csak zsebpénz...ha nem mész sehová soha, de mondjuk havi 10et elköltesz (mire elég az azért), akkor havi 40ezret simán félretudsz tenni, nem?
2010. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Én 4 hónapot voltam kint, 300at kaptam havonta, és kb olyan 1100at haza is hoztam. Igaz, én egy ismerős családnál voltam, teljes ellátás, dugig teli hűtő, saját szoba, fürdő, és még takarítónőnk is volt.
2010. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szállást, kaját természetesen állja a család, közlekedni az ő kocsijukkal fogok, annak a költségeit is állják. Nem nagyon szoktam bulizni, nem dohányzom, itthon se vagyok az a költekezős fajta, úgyhogy nem hiszem, hogy minden hónapban elverném az összes pénzt :) Csak elgondolkodtam, hátha vannak még olyan kiadások, amiket nem számoltam bele.
2010. dec. 1. 17:25
 6/27 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, ez az összeg nagyon kevés, amit te odakint keresel.

Szerintem a válság ott is érint mindenkit, ha te ebből a pénzből még félre is tudsz tenni, akkor tényleg ügyes vagy.

2010. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Kedves elsö....Mink is külföldön élünk.Èn napi 8 óra munkával nem kapok 2500€.Nem még gyerekvigyázók!!!
2010. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
Anyum 6 éve londonban él és azért kérdeztem h nme irta e el mert nagyon kevésnek néztem az árat külföldre.Nem értettem az első szót h mint jelent.Ezért is kérdeztem meg.Amúgy akkor is kevés ha nem 8 orás melo.De persze függ attol hogy mennyire költekezös a kérdező,szerintem még ha nem nagyigényü akkor is ez az összeg nem sok.
2010. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
mi az az Au Pair?cserediák?
2010. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom hogy működik ez, de gondolom a tisztálkodási szereket, tampont, ilyesmit nem a család fog állni... Hacsak nem viszel magaddal annyi időre elegendőt itthonról, amit viszont kétlek. Tehát ezt ne felejtsd ki a havi költségvetésből azért.
2010. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!