Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata,...

Sawyer_ kérdése:

Van valakinek tapasztalata, hogy milyen a Groupama Garancia biztosítónál dolgozni? Lehet hozni a célszámokat és pénzt keresni vele? Korrekt a cég?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az unoka tesóm dolgozott náluk tavaly, fél évet bírt csak ki. Annak éri csak meg (állítólag) aki már évek óta ott van. Vagy ha van egy kis szerencséd, akkor olyan állományt kapsz, amiből valóban normálisan jön a pénz.
2010. dec. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Víg Attila válasza:
100%
Lehet ott is dolgozni, több mostani kollégám dolgozott náluk. Azóta ugyanazokat a termékeket ajánljuk, viszont itt többször annyi pénzért, és nincs teljesítménykényszer...
2010. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ajánlottak nekem állást, de az is jutalékos volt. Egy ismerősöm belekezdett, de otthagyta. Azt mondta több volt a benzin, mint a bevétel.
2010. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VCFGDCH válasza:
100%
Egy kis idő kel mire meg tanulod a módozatokat de ha ki tartó vagy azért jól kereső állásá is válhat. Nem rég a kollégám 1000'000-ót keresett. Ha viszont nem vagy kitartó s szorgalmas nem neked való.
2010. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Boda Mariann válasza:
Én tavaly fél évig dolgoztam náluk,per lett belőle.Ígérgetések voltak,amiből aztán semmit nem teljesítettek.
2012. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!